ایثارگران سرمایه‌های ارزشمند جامعه هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۶
مدیرکل بنیاد مرکزی بیان کرد: همه ایثارگران در واقع سرمایه‌ای بسیار ارزشمند هستند که با استفاده از تجریبات و افکار ایثارگرانه آنها می‌توان در جهت تداوم و استقرار حکومت اسلامی گام برداشت.
ایثارگران سرمایه‌های ارزشمند جامعه هستند
 
به گزارش «ایثار»، مرتضی انصاری فر سه شنبه 23 مهرماه 98 در مراسم تجلیل از جانبازان بصیر استان که همزمان با روز جهانی عصای سفید برگزار شد، گفت: همه ایثارگران ما در واقع سرمایه‌ای بسیار ارزشمند هستند که با استفاده از تجریبات و افکار ایثارگرانه آنها می‌توان در جهت تداوم و استقرار حکومت اسلامی گام برداشت.
وی افزود: این روز فرصتی مغتنم برای نگریستن به زندگی ایثارگران بصیر است که در پرتو توجه و امکانات کافی، مستعد شکوفایی قابلیت‌ها و توانمندی‌های خارق العاده‌ای هستند و می‌توانند گوی سبقت را از افراد عادی جامعه بربایند.
انصاری فر جانبازان بصیر را همانند پرچمی دانست که به نشان استقلال در جامعه امروز به حرکت در می‌آیند، و افزود: خانواده‎های عزیز جانبازان بصیر به دلیل شرایط جسمی که جانباز دارد با مشکلات خاصی مواجه هستند؛ همسران جانبازان روشندل، با صبر و بردباری که از خود نشان می‌دهند بی‌شک پرستاران صبوری هستند که سالیان سال به مراقبت از ایثارگرانی می‌پردازند که سلامت خود را برای بقای انقلاب و اسلام فدا کرده‌اند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 311522
 


 
 
با پژوهش تصمیم‌گیری کنیم
 

بهروز بزرگی؛ معاون علمی و پژوهشی مرکز مقاومت ...