داخلی صفحه قزوین خبر
 
همزمان با سالروز شهادت شهیدان حسین پور و جعفرخانی
فرمانده تیپ 82 سپاه قزوین با خانواده شهدا دیدار کرد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۲
همزمان با سالروز شهادت تکاور پاسدار شهید حسن حسین پور و سرهنگ پاسدار محمد جعفرخانی فرمانده تیپ ۸۲ سپاه صاحب الامر (عج) با خانواده این شهیدان دیدار کرد.
 
به گزارش خبرگزاری بسیج در قزوین همزمان با سالروز شهادت تکاور پاسدار شهید حسن حسین پور و سرهنگ پاسدار محمد جعفرخانی فرمانده تیپ ۸۲ سپاه صاحب الامر (عج) با خانواده این شهیدان دیدار کرد.
سردار آذربایجانی در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد شهدای مدافع وطن حسین پور و جعفرخانی اذعان کرد: ما مدیون شهدا هستیم و به وجود خانواده آن عزیزان بین خود افتخار میکنیم و دیدار با این عزیزان را کمترین وظیفه خود در قبال شهدا میدانیم.
وی ادامه داد: همان طور که در کلام وحی اشاره شده است ما اعتقاد راسخ داریم که شهدای عزیز بین ما هستند و بر اعمال و احوال و کردار ما نظارت میکنند.
همچینین در این دیدار والدین شهید حسین پور با بیان خاطراتی از فرزند شهیدشان یاد او را گرامی داشتند و تاکید کردند: جوانان امروز باید بیشتر با شهدا مأنوس باشند و از آنان الگو بپذیرند.
گفتنی استدر این دیدار کتاب خاطرات و زندگینامه شهید حسین پور با نام راه ستاره ها توسط مادر گرامی شهید به همرزمان وی هدیه داده شد.
کد مطلب: 311542
مرجع : بسیج