خانواده‌های ایثارگران ولی نعمتان نظام اسلامی هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۷
مدیرکل بنیاد مرکزی گفت: خانواده‌های گرانقدر شهدا و ایثارگران ولی نعمتان نظام هستند و بزرگترین سرمایه برای مملکت محسوب می‌شوند.
خانواده‌های ایثارگران ولی نعمتان نظام اسلامی هستند
 
به گزارش «ایثار»، مرتضی انصاری فر امروز چهارشنبه 24 مهرماه 98 ضمن حضور در میز خدمت بنیاد استان و دیدار با جامعه ایثارگری، با تاکید بر اینکه نباید فرصت خدمتگزاری به ایثارگران را از دست دهیم، گفت: خانواده‌های گرانقدر شهدا و ایثارگران ولی نعمتان نظام هستند و بزرگترین سرمایه برای مملکت محسوب می‌شوند.
وی بیان کرد: خدمت به این ایثارگران اجر بزرگی به همراه دارد. میز خدمت در واقع پاسخگویی به صورت متمرکز به مراجعه‌کنندگان است، زیرا خدمات‌رسانی صحیح، عدم سردرگمی مراجعه‌کننده و دریافت پاسخ به شکل درست و سریع اهدافی است که در میز خدمت به دنبال آن‌ها هستیم.
انصاری فر با اشاره به اهمیت بالای خدمت به خانواده‌های شهدا، اضافه کرد: یکی از راه‌های رفع مشکل جامعه ایثارگری دیدار و تکریم از این عزیزان است و باید از هر فرصتی برای بررسی و پیگیری مشکلات آنان استفاده کنیم.
وی اظهار کرد: خانواده معظم شهدا کم‌توقع‌ترین و شاید بی توقع ترین افراد جامعه هستند که خواسته‌های حداقلی دارند و در مقابل کارهایی که برای آن‌ها انجام می‌شود، قدردان‌ترین افراد نیز محسوب می‌شوند.
گفتنی است مدیرکل بنیاد مرکزی هر هفته چهارشنبه‌ها از ساعت 10 الی 12 با حضور در میز خدمت در دیداری چهره به چهره با خانواده‌های شهدا، جانبازان و آزادگان گفتگو می‌کند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 311647
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...