شهدا میراث ارزشمندی برای انقلاب به شمار می روند
تاریخ انتشار : جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۰
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد خراسان رضوی گفت: شهدا میراث ارزشمندی یرای انقلاب اسلامی به شمار می روند و تکریم و احترام به خانواده های شهدا از وظایف مسئولان است.
شهدا میراث ارزشمندی برای انقلاب به شمار می روند
 
به گزارش «ایثار» اسکندر کناررودی در سفر به شهرستان چناران با خانواده شهید حسین ادیب و حسن جواد حسنی یکی از پرسنل بنیاد چناران که به دلیل بیماری در منزل بستری  است، عیادت کرد.
وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا افزود: شهیدان از همه هستی خود گذشتند و با ایثار و از خودگذشتگی امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آوردند و این آسایش و امنیتی که امروز داریم مدیون خون شهدا هستیم.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد خراسان رضوی دیدار با خانواده های شهدا را مایه دلگرمی مسولان خواند و تاکید کرد: شهدا میراث ارزشمندی یرای انقلاب اسلامی به شمار می روند و تکریم و احترام به خانواده های شهدا و ایثارگران از وظایف مسئولان است.
در این دیدار ثانوی سرپرست بنیاد چناران، سعید صاحب رئیس اداره مالی و ذیحسابی و اکرم پرویزی رئیس اداره امور کارکنان بنیاد خراسان رضوی نیز حضور داشتند.
شهید حسین ادیب 16 فروردین 1331 چشم به جهان گشود  و در تاریخ 4 دی ماه 1365 در عملیات کربلای 4 به درجه رفیع شهادت نائل شد.
گفتنی است شهرستان چناران در 50 کیلومتری شهر مشهد مقدس واقع شده و 383 شهید، 990 جانباز و 52 آزاده را تقدیم نظام شکوهمند جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 311776
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...