داخلی صفحه ایلام خبر
 
با شهدا؛
متن وصیت نامه شهید ذوالفقار روزفراخ
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۴۴
متن وصیت نامه شهید ذوالفقار روزفراخ
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ متن وصیت نامه شهید ذوالفقار روزفراخ بدین شرح است:

وَلا تَحسَبَنَّ الَّذينَ قُتِلوا في سَبيلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحياءٌ عِندَ رَبِّهِم يُرزَقونَ
مپنداريد كساني كه در راه خداوند كشته شده اند مرده اند بلكه زنده اند و در نزد خالقشان روزی  مي گيرند.
شهادت مرگ نيست بلكه رسالت است ، جان دادن نيست بلكه جان يافتن است، به اجبار رفتن نيست بلكه انتخاب كردن است ، مردن نيست بلكه تولد است ، سكوت نيست فرياد است براي عشق به خدا ، تنفر نيست بلكه عاشقي است.
 
 مناجات شهید
خدايا، خداوندا! من اين همه راههاي پر پيچ و خم را در تكاپوي عشق تو پيموده ام و فقط براي رضاي تو دل از خانواده دوست و اقوام خويش كنده ام آنها را رها كردم تا شايد بتوانم خدمتي به اسلام كرده باشم اين ايثارگريهاي براي رضاي خودت است نه براي طمع بهشت و دوري جستن از جهنم چون فقط تو را شايسته پرستش مي دانم.
 خدايا، خداوندا! تو را شكر مي كنم كه مرا در موقعيتي از زمان قرار داده اي تا بتوانم دين تو را ياري نمايم من راهي را انتخاب كرده ام كه حسين بن علي(ع) انتخاب کرده است.
 
وصیت به مادر
 مادر جان از اينكه فرزندت را از دست داده اي ناراحت نباش چون من امانتي بودم نزد شما و خداوند هم امانت خود را پس گرفت.
 مادر جان: از بابت شهادت من هيچ ناراحت نباشيد و هيچ گريه و زاري نكنيد چون من راهم را بدون هيچ زور و اجباري و با چشماني روشن و لباني خندان انتخاب نمودم راه من راه كساني است كه با شهادتشان دين اسلام محفوظ و نگهداري شد.
 
خطاب به برادران و دوستان
برادران و دوستان عزیزم اگر به شما از روي تندي حرفي زده ام و يا خشونتي داشته ام مرا ببخشيد، سلاح به زمين افتاده برادرتان را برداريد و نگذاريد سنگرش خالي بماند.
برادران ما در زماني قرار گرفتيم كه مملكت ما در نهايت حيثيت ماست و احتياج به خون دارد از شماها مي خواهم كه براي من ناراحت نباشيد و ادامه دهنده راه من باشيد. هميشه و در همه حال حافظ خون شهدا باشيد.
 
سفارش به همسر
اگر در طول زندگي مشترك مان همسري شايسته نبوده ام مرا ببخشيد و فرزندمان كه تنها يادگار من است به نماز و روزه تشويق كنيد و دلير و ايثارگر تحويل جامعه اي اسلامي بدهيد.
کد مطلب: 311796