مشاور وزیر ‌اقتصاد‌: ایثارگران طرح‌های نو برای مقابله با جنگ اقتصادی ارائه دهند‌
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۳
مشاور وزیر امور اقتصاد و دارایی در امور ایثارگران گفت: در حال حاضر درگیر جنگ اقتصادی با دشمن هستیم که در این راستا ایثارگران باید طرح های نو برای مقابله با جنگ اقتصادی ارائه دهند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، حجت الاسلام لطف الله ثقفی صبح امروز در نشست ایثارگران دستگاه‌های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان خراسان جنوبی اظهار کرد: نباید گرفتار روزمرگی های روزانه شویم.
وی با بیان اینکه اگر آثار اعمال عبادی را حفظ کنیم شاهکار کرده ایم، گفت: هر کس کار نیکی کند 10 برابر آن را پاداش می گیرد که در این راستا حفظ آثار عبادی و ارزش های اسلامی از ضروریات است.
مشاور وزیر امور اقتصاد و دارایی در امور ایثارگران زبان را آتشی دانست که آثار تمام عبادت انسان را می سوزاند و در این باره افزود: باید تمام تلاش خود را بکنیم تا آثار ایثارگری و عبادت خود را حفظ کنیم.
ثقفی با بیان اینکه اکنون در یک جنگ اقتصادی با دشمن هستیم، ادامه داد باید در این راستا ایثارگران طرح های نو برای مقابله با جنگ اقتصادی را ارائه و برای مبارزه با فساد اقتصادی و رفع مشکلات مردم و رونق تولید در کشور برنامه‌های جدیدی ارائه کنند.
جعفری گیو، مدیر کل اقتصاد و امور دارایی خراسان جنوبی نیز یکی از مهم‌ترین ابعاد ایثارگری را الگو بودن آنها دانست و گفت: ایثارگران باید به نحوی عمل کنند که چراغ هدایتی برای بقیه باشند.
وی ادامه داد: مهم‌ترین خصیصه نظام مقدس جمهوری اسلامی مردمی بودن آن است و در هشت سال دفاع مقدس مردم و ایثارگران برای دفاع از کشور و انقلاب و اطاعت از بنیانگذار بیر انقلاب جانانه بدون هیچ آموزش چندانی در برابر دشمن ایستادگی کرده و درس های بزرگی را به دشمن دادند.
وی با بیان اینکه همه ما مکلف هستیم راه شهدا را ادامه دهیم، گفت با پیروی از ولایت فقیه می توانیم در راه شهدا و دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی گام برداریم.
کد مطلب: 312104