دانشجویان شاهد و ایثارگر سرمایه‌های علمی کشور هستند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۵
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی اظهار داشت: فرزندان معظم شهدا و ایثارگران در پیشرفت و اقتدار كشورمان نقش‌آفرين هستند و بايد راه پدران خود در ايثارگري را با كسب علم و دانش ادامه دهند.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر، جابر ابوالفتح زاده معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی در نشست هم‌اندیشی روسا و مسئولین ستادهای شاهد و امور ایثارگران دانشگاه‌های شهرستان‌های اهر، ورزقان و هوراند گفت: برنامه‌ریزی و هم‌افزایی جهت ارتقا سطح علمی دانشجویان شاهد و ایثارگر حائز اهمیت است.
وی دانشجویان شاهد و ایثارگر را سرمایه‌های علمی کشور خواند و اظهار داشت: یکی از راه‌های حفظ و تثبیت نظام و صیانت از دستاوردهای شهدا و ایثارگران، تحصیل علم و دانش‌افزایی جوانان است که وظیفه دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی در این زمینه بسیار زیاد و خطیر است.
ابوالفتح زاده تصریح کرد: فرزندان معظم شهدا و ایثارگران در پیشرفت و اقتدار كشورمان نقش‌آفرين هستند و بايد راه پدران خود در ايثارگري را با كسب علم و دانش ادامه دهند و به كشورمان خدمت كنند.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی با تأكيد بر اهميت علم و دانش در دنياي معاصر گفت: امروزه توان علمی هر کشور، نقشی مؤثری در اقتدار آن در سطح دنیا دارد که به حول و قوه خداوند متعال و به برکت خون پاک و مطهر شهدا و ایثارگران و وجود جوانان غیرتمند، ایران اسلامی از این قافله عقب نمانده است.
گفتنی است، در ابتدا این نشست که چهارشنبه هشتم آبان ماه سال 1398 برگزار شد، احمد ابراهیمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر گزارشی از اقدامات ستاد شاهد و امور ایثارگران شهرستان اهر ارائه و سایر اعضا حاضر در جلسه نسبت به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود در خصوص توانمندسازی دانشجویان شاهد و ایثارگر پرداختند.
انتهای پیام/
 
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، اهر، نشست ستاد شاهد و امور ایثارگران، دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر
کد مطلب: 312980
 


 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...