حضور پرشور کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران در راهپیمایی ۱۳ آبان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۴
کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت فرارسیدن روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه به صورت گسترده و پر شور حضور یافتند.
حضور پرشور کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران در راهپیمایی ۱۳ آبان
 
به گزارش «ایثار» سرهنگ فریبرز خزایی فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران در مراسم راهپیمایی روز ملـی مبـارزه با اسـتکبار گفت: در این روز سه رویداد مهم در تاریخ ملت ایران ثبت شد، تبعید حضرت امام خمینی (ره) در سال ۱۳۴۲ به ترکیه، شهادت دانش‌آموزان و دانشجویان در سال ۱۳۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا که امام خمینی (ره) این واقعه را انقلاب دوم نامیده‌اند.
وی افزود: در طول ۴۱ سال گذشته، کشورهای استکباری توطئه‌های زیادی را علیه ملت ایران اعمال کرده‌اند که با توجه به شناخت مردم از دشمن، بصیرت و رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب شرایط به‌گونه‌ای پیش رفت که امروز آمریکا حتی برای نشستن در جلسه‌ای نمایشی با مسئولین کشور بسیار مشتاق است.
فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد با اشاره به شعار ۱۳ آبان سال جاری با عنوان «استکبارستیزی سرآغاز افول آمریکا» خاطرنشان کرد: آمریکا با توطئه‌ها و تحریم‌های متعدد نشان داده که تغییرناپذیر است و به تعبیر رهبر معظم انقلاب همان گرگ‌صفتی، دیکتاتوری بین‌المللی، شرارت و حق‌ناشناسی را داشته و هیچ‌گونه حدومرزی را نمی‌شناسد و پی‌درپی در کشورهای مسلمان منطقه توطئه می‌کند.
وی ادامه داد: شعار انقلاب اسلامی ایران، استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی بود، ملت ایران در این راستا دست نفوذ دشمنان را از کشور کوتاه کردند و دلیل عمده ستیز آمریکا با ایران نیز همین مسئله است، خوشبختانه تصمیمات خردمندانه رهبر معظم انقلاب در زمینه منع مذاکره، سد نفوذ را در مقابل بیگانگان بست.
سرهنگ خزایی تاکید کرد: ملت ایران باید در مقابل ددمنشی و خوی استکباری دشمنان، حریت، پایداری، بصیرت، مقاومت و صبر خود را حفظ کنند، همان‌طور که خداوند متعال در قرآن کریم می‌فرماید: «اگر شما دین خدا را یاری کنید از سوی خداوند یاری‌خواهید شد و کید دشمنان به خودشان بازخواهد گشت.»
وی افزود: جمهوری اسلامی ایران هم‌اکنون در زمینه‌های علمی و دفاعی به توانمندی بالایی رسیده است به همین دلیل دشمنان استقلال کشورمان را نشانه گرفته‌اند بنابراین باید هوشیار بود تا دشمنان از نفوذ در کشور احساس یأس کنند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 313669
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...