داخلی صفحه بوشهر خبر
 
یادواره ۷۷ شهید شهرستان کنگان آذرماه امسال برگزار می‌شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۴
امام‌جمعه کنگان با اشاره به برگزاری کنگره سرداران و ۲۱۲۱ شهید استان بوشهر گفت: در آستانه برگزاری این کنگره، یادواره ۷۷ شهید شهرستان کنگان آذرماه امسال برگزار می‌شود.
یادواره ۷۷ شهید شهرستان کنگان آذرماه امسال برگزار می‌شود
 
به گزارش «ایثار بوشهر» به نقل از تسنیم؛ حجت‌الاسلام محمود محمودی در جلسه هماهنگی و برگزاری کنگره شهدا شهرستان کنگان با اشاره به توصیه رهبر معظم انقلاب درباره زنده نگه‌داشتن یاد شهدا اظهار داشت: یاد شهیدان نباید در جامعه ما از ذهنیت‌ها خارج شود و مسئولان بنیاد شهید و همچنین مسئولان دیگر دولتی و عمومی همه وظیفه‌دارند یاد شهدا را گرامی بدارند.
امام‌جمعه کنگان افزود: از نگاه رهبر معظم انقلاب یکی از نیازهای اساسی کشور زنده نگه‌داشتن یاد شهدا است و هیچ توجیهی برای فرار از این امر نداریم.
محمودی گفت: باید از تمام ظرفیت‌های کشور، استان، شهرستان و روستا برای هرچه برگزار کردن هرچه باشکوه‌تر یادواره‌ها و کنگره‌های شهدا استفاده کرد.
امام‌جمعه کنگان تأکید کرد: ضرورت برگزاری و تداوم یادواره شهدا امری بدیهی است که نیاز به دلیل و اقامه برهان ندارد.
محمودی از برگزاری کنگره سرداران و 2121 شهید استان بوشهر خبر داد و گفت: در آستانه برگزاری این کنگره، یادواره 77 شهید شهرستان کنگان آذرماه امسال برگزار می‌شود.
فرماندار کنگان نیز شهدا را سبب آرامش، امنیت و آسایش در این مملکت دانست و بیان کرد: این آرامش و امنیتی که داریم را مدیون خون شهدا می‌دانیم.
سید علی ‌پاک‌نژاد افزود: با برگزاری این یادواره‌ها و کنگره‌ها یاد شهدا زنده و گرامی داشته می‌شود و همچنین ما از این برنامه‌ها به‌خوبی استفاده می‌کنیم.
وی با اشاره یادواره شهدای دانش‌آموزی که در کنگان برگزار شد خاطرنشان کرد: دانش آموزان با اهداف و سیره شهدا آشنا شده‌اند که این امر شایسته تقدیر و تشکر است.
پاک‌نژاد گفت: امیدوارم با برگزاری یادواره‌ها و کنگره‌های شهدا بتوانیم سیره و اهداف شهدا در هشت سال دفاع مقدس را برای مردم و به‌ویژه قشر جوان بازگو کنیم.
نماینده عالی دولت در کنگان گفت: شهرستان آمادگی این را دارد که از تمام ظرفیت‌ها و اقشار مختلف در برگزاری کنگره‌ها و یادواره‌های شهدا استفاده کنیم
فرماندار کنگان افزود: امیدوارم بتوانیم در شهرستان نام شهدا را با برگزاری کنگره‌ها و یادواره‌های شهدا به‌خوبی زنده کنیم و سیره و اهداف آن‌ها را به مردم و به‌ویژه قشر جوان معرفی کنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 313807