عزت و سربلندی ایران ارمغان خون شهدا است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تأکید کرد: خون شهدا و شكيبایی خانواده‌های آن‌ها عزت و سربلندی را برای نظام جمهوری اسلامی به ارمغان آورده است.
عزت و سربلندی ایران ارمغان خون شهدا است
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان با والدین معظم شهید والامقام «بابک خرسندی» و خانواده جانباز متوفی «نادر نبی بالا» در فردیس دیدار و گفتگو کرد.
رستمیان در این دیدارها با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران گفت: خون شهدا و شكيبایی خانواده‌های آن‌ها عزت و سربلندی را برای نظام جمهوری اسلامی به ارمغان آورده است.
وی افزود: شهدا، انسان‌های وارسته‌ای بودند كه با نثار خون خود، آزادگی را به ارمغان آوردند و ما وظیفه‌ داریم راه آنان را ادامه دهيم و از آرمان‌های مقدس اين عزيزان پاسداری كنيم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تأکید کرد: ترویج فرهنگ دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران کوچک‌ترین سپاس از این قشر فداكار و بصیر است و می‌طلبد همه افراد جامعه پیرو واقعی راه شهدا باشند.

فعالیت های ورزشی، نوعی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است
رستمیان در نشست هم‌اندیشی فعالیت‌های ورزشی خانواده‌های شهدا و ایثارگران که با حضور امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، امیرحسین دانش کهن معاون فرهنگی و آموزشی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز و دیگر مسئولان به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد، گفت: ورزش و سلامتی خانواده‌های شهدا و ایثارگران از اهمیت بسزایی برخوردار است. 
وی افزود: با استفاده از امکانات و ظرفیت ورزشی استان و هماهنگی‌های لازم می‌توان سطح ورزش جامعه هدف را افزایش داد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با بیان اینکه امنیت امروز کشور ما حاصل ایثار و جان‌فشانی خانواده شهدا و ایثارگران است، ادامه داد: به همین دلیل باید دستگاه‌های ورزشی استان به این موضوع توجه داشته و در راستای ارائه امکانات ورزشی لازم به ایثارگران تلاش کنند.
رستمیان در ادامه ورزش را یکی از مؤلفه‌های تبلیغ فرهنگ ایثار و شهادت دانست و گفت: انجام فعالیت‌های ورزشی به‌ نوعی فعالیت در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و به همین دلیل گسترش این فعالیت‌ها در بین مردم به‌ ویژه خانواده‌های شاهد و ایثارگران امری ضروری و لازم است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 314243