صلابت امروز کشور مدیون حماسه آفرینی شهدا و ایثارگران است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان تصریح کرد: امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه آفرینی شهدا و ایثارگرانی است که از همه تعلقات دنیوی خود گذشته و به قرب الهی نائل آمدند.
صلابت امروز کشور مدیون حماسه آفرینی شهدا و ایثارگران است
 
به گزارش «ایثار»، عبدالله پاکاری صبح امروز در دیدار نماینده ولی فقیه در گیلان با خانواده شهیدان والامقام «محمد و رحمان راحلی مقدم»، «هوشنگ خیراندیش» و «پورسعید» در شهرستان تالش، از شهیدان به عنوان طلایه‌داران و پرچمداران راستین عرصه‌های عشق و معرفت یاد کرد و گفت: مردم ایران اسلامی همواره نشان دادند که قدردان خون شهیدان هستند.
پاکاری افزود: امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثارگرانی است که از همه تعلقات دنیوی خود گذشته و به قرب الهی نائل آمدند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان تصریح کرد: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با تقدیم بهترین عزیزان خود در راه دفاع از آرمان‌های کشور و مرزهای آن، کاری بزرگ و ستودنی انجام دادند که این مهم افتخار بزرگی برای تمام ملت ایران است.
پاکاری خاطرنشان کرد: والدین، همسران و فرزندان شهدا باید به خودشان افتخار کنند که اگر این انقلاب و نظام چهل سال عمر با برکت خودش را سپری کرده به دلیل برکت خون شهدا و ایثارگری جانبازان و آزادگان است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 314283