معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی:
مراسم یادواره شهدای بسیج در خراسان جنوبی برگزار می شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۳
سرهنگ برات زاده از برگزاری ۴۰۰ مراسم یادواره شهدای بسیج در خراسان جنوبی به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج خبر داد و گفت: باید آگاهی جامعه از خدمات بسیج در عرصه های مختلف و تبیین نقش بسیج در گام دوم انقلاب را ارتقا دهیم.
مراسم یادواره شهدای بسیج در خراسان جنوبی برگزار می شود
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند، سرهنگ «حمیدرضا برات زاده» امروز (19 آبان) در همایش استانی بزرگداشت چهل سالگی بسیج در خراسان جنوبی با حضور فرماندهان پایگاه های مقاومت و مسئولان رده های بسیج استان اظهار کرد: امسال 40 سالگی بسیج این یادگار حضرت امام (ره) است که موجب حفظ و تدوام انقلاب شده و تمام دشمنان داخلی و خارجی به این امر اذعان دارند.  
معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با تاکید بر لزوم تشکیل گروه های هم اندیشی برای اجرای برنامه های اثربخش در هفته بسیج، گفت: برنامه‌های هفته بزرگداشت بسیج امسال از 30 آبان ماه تا 6 آذرماه با شعار «بسیج 40 سال خدمت، جهاد و شهادت» با حضور اقشار مختلف جامعه در سراسر استان برگزار می‌شود. 
برات زاده با بیان اینکه باید قدرت بسیج در حفظ و تداوم انقلاب را به نمایش بگذاریم، ادامه داد: باید آگاهی جامعه از خدمات بسیج در عرصه های مختلف و تبیین نقش بسیج در گام دوم انقلاب را ارتقا دهیم.
به گفته وی باید توجه به گفتمان امامین انقلاب، تبیین دستاوردهای چهل ساله در تحقق اهداف انقلاب و تاکید بر ساحت فرهنگ ایثار و مقاومت در تمام برنامه های هفته بسیج مورد توجه قرار بگیرد.
معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با اشاره به اینکه فعالیت ها و تولیدات تشریفاتی در نمایش عملکرد بسیج پرهیز شود، درخواست کرد: طی هفته بسیج ستادهای گرامیداشت در پایگاه ها تشکیل شود.
برات زاده از برگزاری 400 مراسم یادواره شهدای بسیج در استان خراسان جنوبی به مناسبت هفته بسیج خبر داد و افزود: دیدار با ائمه جمعه، عطر افشانی گلزار شهدا و اعزام گروه های جهادی یک و دو روزه برای ساخت خانه مسکن محرومین از جمله برنامه های پیش بینی شده در بزرگداشت هفته بسیج است.
کد مطلب: 314426