داخلی صفحه بوشهر خبر
 
یادواره ۸۱ شهید شهرستان دیلم برگزار می‌شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۴
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان دیلم از برگزاری یادواره ۸۱ شهید شهرستان دیلم خبر داد و گفت: امنیت و آرامش امروز کشور مرهون شهدا است.
یادواره ۸۱ شهید شهرستان دیلم برگزار می‌شود
 
به گزارش «ایثار بوشهر» به نقل از مهر؛ سرهنگ اسلام مرادی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خون شهدا درخت اسلام را آبیاری کرد و رزمندگان با ایثار و جانبازی و رشادت‌های خود توانستند از نظام جمهوری اسلامی ایران دفاع کنند و پرچم اسلام را در کل جهان برافراشته کنند و رمز پیروزی مسلمین دفاع از حق و ایثارگری است.
وی افزود: برگزاری یادواره ۸۱ شهید شهرستان مسئولیتش تنها بر عهده یک ارگان یا نهاد خاص نیست و همه ما به‌واسطه ادای دین به این عزیزان موظفیم تمام تلاشمان را در راستای برگزاری هر چه‌بهتر این مراسم انجام دهیم.
مرادی با اشاره به این مطلب که امروز زنده نگه‌داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست تصریح کرد: برگزاری مراسم یادواره شهدا هزینه کردن نیست بلکه سرمایه‌گذاری است زیرا با برگزاری این مراسم آنان را به نسل‌های جوان معرفی می‌کنیم.
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان دیلم افزود: یادواره شهدای والامقام باید باشکوه هرچه‌تمام‌تر در شهرستان برگزار شود چراکه این شهدا درراه دفاع از میهن اسلامی تا آخرین قطره خون خود ایستادگی کرده و حق بزرگی بر گردن ما دارند.
وی تصریح کرد: همه کمیته‌های یادواره باید با خلاقیت و ابتکار، جامعه را نسبت به مشارکت خودجوش و مردمی در این یادواره بسیج کنند.
یادواره شهدا شهرستان دیلم ۱۰ آذرماه در سالن ورزشی شهدا خلیج‌فارس شهرستان دیلم برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 314694