شهادت یک نعمت الهی است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۶
سرپرست بنیاد هرمزگان تصریح کرد: شهادت یک نعمت الهی است که نصیب هرکسی نمی شود و تنها انسان‌های خاص می‌توانند به آن دست یابند.
شهادت یک نعمت الهی است
 
به گزارش «ایثار»، عباس اقتدار بختیاری در نشست صمیمی با جمعی از خانواده‌های شاهد و ایثارگر ضمن اشاره به مقام والای شهدا تصریح کرد: شهادت یک نعمت الهی است که نصیب هرکسی نمی‌شود و تنها انسان‌های خاص می‌توانند به آن دست یابند.
سرپرست بنیاد هرمزگان با بیان اینکه همه ما مدیون ایثارگری و پایداری شهدای انقلاب اسلامی هستیم، یادآور شد: آنچه انقلاب را بیمه می‌کند، صداقت و خدمت صادقانه است. 
وی همچنین با اشاره به رشادت‌های شهدا در دفاع مقدس اظهار کرد: اگر جوانان در مقابل رژیم صدام ایستادگی و مقاومت کردند، به دلیل تاثیر گرفتن از فرهنگ شهادت و عاشورا بود.
اقتدار بختیاری خاطرنشان کرد: نکوداشت و تکریم شهدا از وظایف همه مسئولین است زیرا اگر جانفشانی و خون پاک آنان نبود، اسلام و انقلاب اسلامی در معرض خطر جدی قرار می‌گرفت.

خانواده معظم شهیدان چشم و چراغ و امید کشور هستند
عباس اقتدار بختیاری سرپرست اداره کل بنیاد هرمزگان به اتفاق حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرستان بندرعباس و حجت الاسلام و المسلمین باوقار رییس دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت با خانواده شهید معظم «عبدالله احمدی زاده» و مادر شهید معظم «ابوالفضل عمرانی» دیدار کردند.
اقتداربختیاری با بیان اینکه خانواده معظم شهیدان چشم و چراغ و امید کشور هستند، اظهار کرد: ایثارگران برای جامعه عزت آفریدند و به همین دلیل همه ملت ایران مدیون این بزرگواران هستند.
سرپرست بنیاد هرمزگان گفت: لحظه لحظه صبر والدین شهدا در طول سالهایی که فرزندانشان شهید شده‌اند، همراه با اجر عظیم بوده است.

شهدا شمع محفل بشریت هستند
عباس اقتدار بختیاری در نشست مشترک با کارکنان بنیاد شهرستان رودان گفت: هرکس به جامعه بشری خدمتی کند از مقام بالایی برخوردار می‌شود و چه بهتر که این خدمت به بهترین بندگان خدا یعنی خانواده‌های معظم و معزز شاهد و ایثارگر انجام شود.
وی مقام و منزلت شهدا و ایثارگران را در پیشگاه پروردگار جهانیان بالا دانست و گفت: شهدا شمع محفل بشریت هستند، شهید شمعی است که می‌سوزد و فنا می‌شود اما نور آن اطراف را فرا می‌گیرد.

خدمتگزاری به خانواده‌های شهدا و ایثارگران افتخار بزرگی است
اقتدار بختیاری همچنین در شهرستان رودان با مادر شهید «دادخدازاده» و جانباز 25 درصد «عبدالجلیل جمشیدی» دیدار کرد.
وی در این دیدارها با بیان اینکه خدمتگزاری به خانواده‌های شهدا و ایثارگران افتخار بزرگی است، اظهار داشت: خانواده‌های بزرگ شهدا زمینه‌ساز تقدیم شهدا به انقلاب اسلامی ایران هستند و خداوند این توفیق را نصیب خانواده‌ای نمی‌کند مگر اینکه آن خانواده الهی باشد.
وی ادامه داد: حضور خانواده‌های بزرگ شهدا در عرصه‌های مختلف کشور دستاوردهای بسیار با برکتی را برای ایران اسلامی و مردم مسلمان و عزتمند کشور به همراه داشته و خواهد داشت و از این رو خدمتگزاری به خانواده‌های شهدا و ایثارگران افتخار بزرگی است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 314813