داخلی صفحه گیلان خبر
 
آیین تکریم و معارفه رییس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان رودبار برگزار شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۹
مراسم تکریم عباس خیروشر رییس سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رودبار و معارفه یوسف حسن پور به عنوان رییس جدید این بنیاد امروز چهارشنبه 22 آبان 98 با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان و ضیائی فرماندار این شهرستان برگزار شد .
 
به گزارش ایثار گیلان،پاکاری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در این مراسم ضمن تقدیر از حمایت ها و تلاشهای فرماندار شهرستان رودبار،با بیان اینکه تکریم ایثارگران موجب تقویت و بیمه کردن کشور است،اظهار کرد:مسئولیت در بنیاد شهید و امور ایثارگران،تعهد بر ارائه خدمات به ایثارگران عزیز و حضور پررنگ و هماهنگی در مناسبت های ملی و انقلابی است.
پاکاری با اشاره به اینکه حضرت امام خمینی(ره)،بنیاد شهید و امور ایثارگران را افضل نهادها خطاب فرمودند،تصریح کرد:خدمت به جامعه ایثارگری خدمتی مقدس است و همه دستگاه های اجرایی باید رسیدگی به مشکلات جامعه ایثارگری را در اولویت کاری خود قرار دهند.
وی ادامه داد:خدمت به خانواده معظم شهدا افتخار بزرگی است که اجر و پاداش آن تنها از سوی خداوند متعال قابل محاسبه است و با ارزش های مادی نمی‌توان آن را جبران کرد.
پاکاری در ادامه خواستار تسریع در جهت رفع مشکلات خانواده های معظم شهدا و ایثارگران از تمام دستگاه ها شد و افزود: سرکشی از خانواده های شهدا و توجه به آنان مورد توجه قرار گیرد.
فرماندار شهرستان رودبار نیز در این مراسم با بیان اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران نهادی ویژه محسوب می شود گفت:ایثارگران و فرزندان شهدا از جایگاه ویژه ای در جامعه برخوردارند.
وی اظهار داشت:باید از ظرفیت ایثارگران و فرزندان شهدا به نحو شایسته استفاده کنیم.
فرماندار شهرستان رودبار در ادامه ضمن تقدیر از زحمات رئیس سابق بنیاد شهرستان رودبار برای "حسن پور"سرپرست جدید بنیاد شهید و امورایثارگران این شهرستان آرزوی توفیق و موفقیت در خدمت رسانی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران نمود.
انتهای پیام
کد مطلب: 314871