حضور در جمع خانواده ایثاگران جنگ تحميلی افتخاری بزرگ است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۲
مدیرکل بنیاد البرز خانواده‌های شهدا، ايثارگران و جانبازان را بزرگ‌ترین سرمایه‌های معنوی انقلاب اسلامي و ملت ايران دانست و گفت: حضور در جمع خانواده شهدا و جانبازان جنگ تحميلي افتخاری بزرگ است.
حضور در جمع خانواده ایثاگران جنگ تحميلی افتخاری بزرگ است
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان صبح 20 آبان ماه در ادامه برنامه نظارت ستادی از شهرستان ساوجبلاغ با حضور در منزل جانبازان سرافراز «زکریا روستا پیشه»، «شعبانعلی یگان» و «احمد مؤمنی میانده» با آنان دیدار و گفتگو کرد.
رستمیان در این دیدارها با آرزوی سلامتی برای جانبازان و ایثارگران و تبریک هفته وحدت خانواده‌های شهدا، ايثارگران و جانبازان را بزرگ‌ترین سرمایه‌های معنوی انقلاب اسلامی و ملت ايران دانست و گفت: حضور در جمع خانواده شهدا و جانبازان جنگ تحميلی افتخاری بزرگ است.
وی افزود: همه ما مديون شهدا، جانبازان و خانواده‌های بزرگوار و ایثارگر آنان هستيم، چراکه عظمت و استقلال ايران اسلامی در سايه ايثار و فداكاری آن‌ها شکل‌گرفته است.
رستمیان تصریح کرد: دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران باعث تقویت روحیه مسئولان می‌شود و برای تداوم راه شهدا باید در مسیری که آن‌ها برای تداوم آن فداکاری کرده‌اند، گام برداشت.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تأکید کرد: تکریم خانواده‌های شهدا و جانبازان حداقل کاری است که می‌توانیم در مقابل جان‌فشانی آنان انجام دهیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 314880
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور