داخلی صفحه قم خبر
 
جمعیت نخبگان ایثارگر نسبت به سایر اقشار تفاوت معناداری دارد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۸
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم در همایش نخبگان شاهد و ایثارگر گفت: نرم جمعیت نخبگان در اقشار ایثارگران نسبت به سایر اقشار تفاوت معناداری دارد.
جمعیت نخبگان ایثارگر نسبت به سایر اقشار تفاوت معناداری دارد
 
به گزارش ایثار واحد استان قم، دکتر محمد رضا گروسی افزود: این تفاوت و رشد جمعیتی نخبگان ایثارگر نشان از تلاش علمی جامعه ایثارگری است ، امروز در جبهه علم و فناوری نیز این قشر ارزشمند توانستند خوش بدرخشند و موفق عمل نمایند.
فرزند شهید گروسی، تاکید کرد: دشمنان به هیچ عنوان علاقه ای به این رویش ها ندارند و تلاش دارند تا جلوی پیشرفت ها را  بگیرند اما جوانان با انگیزه و نخبه و انقلابی همواره در جبهه علم و دانش در راستای آبادانی و عزت نظام اسلامی تلاش می کنند.
وی تاکید کرد: توجه و حمایت از اقشار ایثارگران مورد تاکید استاندار قم بوده لذا ایشان  بر همکاری دستگاهها با بنیاد شهید وامور ایثارگران تاکید دارند، خدمت به جامعه ایثارگران  جزء وظایف ذاتی همه دستگاهها است.
دکتر گروسی بیان داشت: از نخبگان ایثارگر نیز دعوت می کنیم تا با پیشنهادات و ایده های خویش در راستای توسعه استان قم مسوولان را یاری رسانند.
همایش تجلیل از نخبگان شاهد و ایثارگر استان قم با حضور امام جمعه قم، معاون استاندار قم، مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان، رییس بنیاد نخبگان استان و جمعی از نخبگان برگزیده سال 98 و تشکل های ایثارگر در مجتمع امام خمینی (ره) قم برگزار شد.
کد مطلب: 315106
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور