پیام شهدا حفظ ایمان، ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۲
مدیرکل بنیاد استان قم بیان کرد: پیام شهدا حفظ ایمان، ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان و پایداری تا رسیدن به اهداف متعالی است.
پیام شهدا حفظ ایمان، ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان است
 
به گزارش «ایثار»، سردار سید جواد هاشمی در دیدار با اعضای کنگره شهدای استان قم گفت: حضور نیروهای نوجوان و جوان در کنگره های شهدا موجب انتقال پیام شهدا در بین نسل های انقلاب اسلامی است.
مدیرکل بنیاد استان قم بیان کرد: شناخت سبک زندگی و آشنایی با سیره شهدا، انتقال وصایای شهدا به مدارس و در بین نوجوانان و جوانان و مشارکت حداکثری نسل امروز موجب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین این نسل و تقویت ارزش‌های انقلاب اسلامی است.
وی ادامه داد: امروز دشمنان انقلاب روی جوانان و نوجوانان این کشور سرمایه گذاری کرده و تلاش دارند تا ارزشها را کمرنگ کرده و موجب ایجاد شکاف در بین نسلهای انقلاب باشند، اما برگزاری کنگره ها و یادواره های شهدا موجب شناخت نسل جوان و نوجوان امروز با جوانان و نوجوانان دوران انقلاب و دفاع مقدس است.
وی اضافه کرد: پیام شهدا حفظ ایمان، ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان و پایداری تا رسیدن به اهداف متعالی است، که در این کنگره ها پیام شهدا باید منتقل شود.
کنگره شهدای استان قم سال آینده برگزار می‌شود و دیدار با خانواده معظم شهدا، انتقال وصایا، آثار و تصاویر شهدا و در اختیار قرار دادن آثار و مصاحبه با بازماندگان شهدا از وظایف کمیته ایثاگران است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 315552
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور