اهدای 850 جلد کتاب با مضمون ایثار و شهادت به عموم مردم قزوین
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۷
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین بیان کرد: به مناسبت هفته کتاب و روز بزرگداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار، 850 جلد کتاب با مضمون ایثار و شهادت در 15 عنوان به عموم مردم در نقاط مختلف استان قزوین اهدا شد.
اهدای 850 جلد کتاب با مضمون ایثار و شهادت به عموم مردم قزوین
 
به گزارش «ایثار»، فاطمه نسخه‌چی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: به مناسبت هفته کتاب و روز بزرگداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار، 850 جلد کتاب با مضمون ایثار و شهادت در 15 عنوان به عموم مردم در نقاط مختلف استان قزوین اهدا شد.
وی افزود: این اقدام فرهنگی با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، شناساندن سیره شهدا به آحاد جامعه بویژه جوانان و ارتقای شناخت نسل امروز از اهداف و آرمان‌های شهیدان انجام شده است.
وی با بیان اینکه حمایت از نشر کتاب و اهدای کتاب‌هایی با مضمون ایثار و شهادت از جمله برنامه‌های ترویجی بنیاد شهید و امور ایثارگران است، گفت: تاکنون این نهاد کتاب‌های متعددی را با عنوان‌های مختلف منتشر کرده تا فرهنگ ایثار و شهادت در سطح جامعه ترویج یابد.
نسخه‌چی اشاعه‌ فرهنگ کتابخوانی در حوزه‌ ایثار و شهادت را یکی از راهکارهای تبیین ایثارگری‌ها و رشادت‌های شهدا در هشت سال دفاع مقدس برشمرد.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین بیان کرد: همه مسئولان مربوطه باید از راهکارهای نوین و جدید استفاده کنند تا بتوانند با ترویج فرهنگ کتابخوانی، رغبت مردم به مطالعه کتاب را افزایش دهند.
گفتنی است: 850 جلد کتاب با مضمون ایثار و شهادت در برنامه‌های فرهنگی و یادواره‌های شهدای مختلف در سطح استان قزوین به عموم مردم اهدا شده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 315555
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور