تکریم ایثارگران، مهمترین رسالت بنیاد است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۵
مدیرکل بنیاد سیستان و بلوچستان اصلی ترین رسالت بنیاد را تکریم ایثارگران و رسیدگی به مطالبات آنان در چهارچوب ضوابط و قوانین دانست و بیان داشت: ایثارگران شایسته احترام و تکریم هستند.
تکریم ایثارگران، مهمترین رسالت بنیاد است
 
به گزارش «ایثار»، عباس پالاش در نشست شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت: شهرداری رسالت بزرگی در بحث ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه دارد که البته این سازمان توانسته است در شناساندن شهدا و نام شهدا در جامعه گام موثری بردارد.
پالاش با اشاره به دغدغه ایثارگران در خصوص مطالبات آنان اظهار داشت: ایثارگران حق بزرگی برگردن ما دارند و انتظار دارند نسبت به معرفی شهدا در سطح شهر کوتاهی نشود.
وی گفت: با توجه به هجمه های فرهنگی که علیه نظام صورت می گیرد و دشمن سعی در کمرنگ کردن فرهنگ غنی ایثار و شهادت در بین جوانان و در جامعه دارد، کمترین انتظار خانواده‌های ایثارگران نام‌گذاری کوچه‌ها، خیابان‌ها و معابر به نام و تصاویر شهدا است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران اصلی‌ترین رسالت بنیاد را تکریم ایثارگران و رسیدگی به مطالبات آنان در چهارچوب ضوابط و قوانین دانست و بیان داشت: ایثارگران شایسته احترام و تکریم هستند.
وی همچنین با اشاره به بحث اشتغال فرزندان ایثارگران گفت: براساس ماده ۲۱ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران عزیز، ۲۵ درصد استخدامی دستگاه‌ها باید از جامعه ایثارگری باشد.
پالاش در راستای تبلیغ و توسعه فرهنگ غنی ایثار و شهادت در جامعه گفت: مهمترین گام در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت زنده نگه داشتن یاد شهدا در جامعه است که این هدف ما را به سمت جامعه آرمانی سوق می دهد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 315561
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور