اعلام برنامه‌های مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران در هفته بسیج
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۴
فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران، برنامه‌های این مرکز و پایگاه‌های تابعه بنیاد را به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج اعلام کرد.
اعلام برنامه‌های مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران در هفته بسیج
 
به گزارش «ایثار» سرهنگ فریبرز خزایی ضمن تبریک فرارسیدن چهلمین سال تشکیل بسیج مستضعفین اظهار داشت: مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران و پایگاه‌های تابعه هرساله به این مناسبت برنامه‌های گوناگونی را برگزار می‌کند که در سال جاری با توجه به شعار تعیین‌شده سازمان بسیج مستضعفین با عنوان «چهل سال خدمت، جهاد و شهادت» تمامی برنامه‌ها با این محوریت برنامه‌ریزی‌شده است.
وی افزود: برگزاری نشست صمیمانه فرماندهان و اعضای شورای مرکزی بسیج بنیاد با حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهیدی نماینده ولی‌فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، یکی از برنامه‌های سالانه این مرکز در هفته بسیج است که در این مراسم علاوه بر ارائه گزارشی از عملکرد مجموعه بسیج، از رهنمودهای ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز بهره خواهیم برد.
فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد با اشاره به برگزاری همایش بسیجیان بنیاد شهید و امور ایثارگران در سطح ستاد مرکزی و پایگاه‌های تابعه خاطرنشان کرد: این همایش با عنوان «پیروان ولایت»، در نمازخانه ساختمان مرکزی بنیاد با دعوت از معاونین، مدیران کل و آحاد خواهران و برادران بسیجی بنیاد برگزار می‌شود که هم‌زمان این همایش در پایگاه‌های مقاومت تابعه سطح کشور نیز اجرا می‌شود و تعدادی از بسیجیان برتر بر اساس عملکرد تقدیر می‌شوند.
وی ادامه داد: برگزاری نشست‌های بصیرتی در سطح پایگاه‌های ستادی و استانی با محوریت آشنایی همکاران با مسائل روز داخلی و خارجی، برگزاری مسابقات ورزشی توسط پایگاه‌های تابعه به میزبانی پایگاه آوینی در رشته‌های دارت و تنیس روی میز، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران توسط بسیجیان ستاد مرکزی، پایگاه‌های تابعه و استان‌ها، برگزاری همایش تحکیم بنیان خانواده با حضور خواهران بسیجی، برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی در تعدادی از پایگاه‌ها، عطرافشانی قبور شهدا و تجدید میثاق با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره)، برگزاری مسابقه عکاسی و کوه‌پیمایی برای بسیجیان و خانواده‌های آنها و ... از دیگر برنامه‌های مرکز مقاومت بسیج بنیاد در این هفته است.
خزایی در پایان گفت: مسابقه تیراندازی با کلت جنگی ویژه مدیران ستادی و فرماندهان بسیج پایگاه‌های تابعه در آستانه هفته بسیج برگزار شد که به‌زودی از 3 نفر از برگزیدگان تقدیر خواهد شد، همچنین برنامه نشاط و تعالی ویژه بسیجیان بنیاد و خانواده‌های آن‌ها اخیراً در فرهنگسرای بهمن به مدت دو شب با نمایش فیلم سینمایی و برنامه‌های گوناگون برگزار شد که در هر شب حدود 450 نفر از بسیجیان به همراه خانواده حضور داشتند.
گفتنی است به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج، صبح روز شنبه 2 آذرماه، همکاران ساختمان مرکزی و پایگاه‌های تابعه در بدو ورود به سازمان توسط همکاران بسیج مورد استقبال قرارگرفتند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 316233
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور