داخلی صفحه ایلام خبر
 
پیام تبریک مدیرکل بنیاد ایلام به مناسبت هفته بسیج مستضعفین
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در پیامی هفته بسیج را به تمامی بسیجیان دلاور استان تبریک گفت.
پیام تبریک مدیرکل بنیاد ایلام به مناسبت هفته بسیج مستضعفین
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ متن پیام اسدالله تولیده بدین شرح است:

بسم الله رحمن الرحیم
«بسیج به معنى حضور و آمادگى در همان نقطه‌اى است که اسلام و قرآن و امام زمان (ارواحنا له فداه) و این انقلاب مقدّس به آن نیازمند است.»
(مقام معظم رهبری)

بسيج شجره طيبه اي است كه در ۵ آذر سال ۱۳۵۸ به فرمان تاریخی بنیانگذار ‌انقلاب اسلامی در سرزميني كاشته شد كه قرن ها مهد عشق بوده و سوخته با سوز سينه مردان و زناني است كه در دوران هشت ساله جنگ تحميلي زيباترين صحنه های ايثار و فداكاري همراه با نجابت و فروتني و توام با شجاعت و رشادت را ترسيم كرده اند.
امروز اقتدار، عزت و عظمت بسيجيان بر همه جا سايه افكنده و نظام مقدس جمهوري اسلامي با نام بسيج تفسير و تبيين مي شود.
این شجره طیبه تا به امروز با جوانان برومندش توانسته است قله های پر افتخار ایمان، علم، دانش و فن‌آوری را فتح کند. قدرت نظامی، فن آوری صلح آمیز هسته ای، صنایع موشکی از جمله این افتخارات است که مایه سربلندی و اقتدار ملت بزرگ ایران شده است و همچنان نیز ادامه دارد. همان طور که حضرت امام خميني (ره) فرمودند بسيج مدرسه عشق و مكتب شاهدان و شهيدان گمنامی است كه پيروانش بر گلدسته هاي رفيع آن اذان شهادت و رشادت سر داده اند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام به ویژه شهدای گرانقدر بسیجی، هفته بسیج مستضعفین را به محضر رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی)، جامعه معزز شاهد و ایثارگر استان ایلام و همه بسیجیان دلاور تبریک می گویم و از خداوند متعال عزت و سرافرازی بسیجیان مخلص ایران اسلامی را در ظّل توجهات حضرت بقیه الله الاعظم (عج) مسئلت دارم.

اسدالله تولیده
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام
انتهای پیام/
کد مطلب: 316453