همایش «پیروان ولایت» ویژه بسیجیان بنیاد برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۴
همایش بزرگ بسیجیان بنیاد شهید و امور ایثارگران با عنوان «پیروان ولایت» روز سه‌شنبه ۵ آذرماه همزمان با فرارسیدن هفته بسیج با حضور معاونین، مدیران کل و کارکنان بسیجی ساختمان مرکزی و پایگاه‌های تابعه بنیاد برگزار شد.
همایش «پیروان ولایت» ویژه بسیجیان بنیاد برگزار شد
 
به گزارش «ایثار»، سرهنگ فریبرز خزایی فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد در همایش بزرگ بسیجیان بنیاد شهید و امور ایثارگران با عنوان «پیروان ولایت» که در نمازخانه ساختمان مرکزی بنیاد برگزار شد با بیان اینکه پس از گذشت ۴۰ سال از تشکیل بسیج، افق‌های جدیدی در اعتلای این شجره طیبه مشاهده می‌شود اظهار داشت: امام خمینی (ره) در آخرین پیام خود در سال ۱۳۶۷ طی جملاتی رزمندگان و بسیجیان را توصیه کردند که شما فرزندان عزیز باید برای بسیج جهان اسلام آماده‌ باشید و همواره بر نقش بزرگ بسیج در تمامی عرصه‌های کشور تاکید داشتند.
وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران در بسیاری از عرصه‌ها در مقابله با استکبار یا پیروز شده و یا اجازه رسیدن دشمنان به مطامع خود را نداده است، خداوند متعال در قرآن کریم فرمود: «اگر خدا را یاری کنید خداوند نیز شمارا یاری خواهد کرد.» بنابراین امیدواریم در راستای مبارزه با استکبار به‌گونه‌ای پیش برویم که روز قیامت در مقابل شهدا و امام بزرگوارمان سربلند باشیم.
فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد با اشاره به لزوم تلاش کارکنان بنیاد برای خدمت‌رسانی هرچه بیشتر به جامعه ایثارگری خاطرنشان کرد: خدمت شایسته به جامعه ایثارگری در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مؤثر است ضمن اینکه دانش، صبر و بصیرت، نیاز امروز جامعه ما است و خوشبختانه ملت ایران و جامعه ایثارگری در این زمینه سربلند است و حضور ارزشمند مردم ولایی ایران در راهپیمایی «حمایت از امنیت، آرامش و اقتدار کشور» حاکی از ولایت مداری و علاقه به حفظ نظام و انقلاب اسلامی است.
در ادامه این همایش حجت‌الاسلام عبدالعلی گواهی فرمانده تیپ امام صادق (ع) طی سخنانی، شکل‌گیری بسیج را از الهامات پروردگار به حضرت امام خمینی (ره) عنوان کرد و گفت: ۵ آذرماه ۱۳۵۸ بسیج تشکیل شد و سال ۱۳۵۹، جنگ ۸ ساله دفاع مقدس آغاز شد بنابراین تشکیل بسیج، ازجمله الهامات پروردگار به امام بزرگوار بود که این جمعیت میلیونی را برای مقابله با دشمن ایجاد کند.
فرمانده تیپ امام صادق (ع) افزود: بنا به فرموده حضرت امام خمینی (ره) از ابتدای انقلاب تاکنون آمریکا هیچ غلطی نتوانسته در منطقه و کشورمان بکند، باوجود آشوب‌های پی‌درپی منافقین کوردل و دشمنان طی سال‌های متمادی بازهم ملت ایران با بصیرت مقابل تمامی فتنه‌های آنها ایستادگی کرده است.
وی خاطرنشان کرد: بصیرت در تشخیص حق و باطل، تیزهوشی و تیزبینی، اقدام به هنگام در مقابله با فتنه‌ها، هزینه کردن از جان و مال برای حفظ نظام و انجام وظایف و مسئولیت‌ها توسط مسئولان ازجمله اصول مهمی است که باید مدنظر همگان قرار بگیرد.
گفتنی است در پایان این همایش توسط معاونین و مدیران کل بنیاد از تعدادی از کارکنان نمونه بسیجی ساختمان مرکزی بنیاد و پایگاه‌های تابعه تقدیر شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 316728