دومین یادواره ۶۰ شهید منطقه پشتکوه برگزار شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۲
دومین یادواره ۶۰ شهید منطقه پشتکوه از توابع شهرستان رستم استان فارس به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان و با حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، مردم و مسئولان در سالن ورزشی شهدای روستای چهارطاق این شهرستان برگزار شد.
دومین یادواره ۶۰ شهید منطقه پشتکوه برگزار شد
 
به گزارش «ایثار»، رییس اداره تبلیغات و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس در این یادواره اظهار داشت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یکی از اساسی‌ترین رسالت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران است.
نبی الله زارع بیان کرد: برگزاری یادواره‌های شهدا یکی از مهمترین راه‌های ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و آشنایی جوانان با سیره شهیدان است و بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس نیز با همکاری نهادهای فرهنگی استان در ایام مختلف سال اقدام به برگزاری این یادواره‌ها می‌کند که با استقبال خوب مردم و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران نیز همراه بوده است.
پیش از برگزاری مراسم یادواره شهدای منطقه پشتکوه، جمعی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و مسئولان این شهرستان با حضور در گلزارشهدای روستای چهارطاق، ضمن افتتاح این گلزار شهدا بهسازی شده، نسبت به مقام شهیدان ادای احترام کردند.
شهرستان رستم دارای ۲۲۵ مزار شهید است که مزار ۶۰ شهید آن در منطقه پشت کوه واقع شده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 317645