جانبازی مدال افتخاری برای دلاورمردان ایثارگر است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۲
نماینده ولی فقیه در یزد بیان کرد: جانبازی مدال افتخاری برای دلاورمردان ایثارگر است و هر اقدامی که انسان مؤمن در راستای مقدم دانستن دیگران بر خود انجام دهد مصداق ایثار بوده و شهادت بالاترین و بارزترین مصداق ایثار است.
جانبازی مدال افتخاری برای دلاورمردان ایثارگر است
 
به گزارش «ایثار»، آیت‌الله محمدرضا ناصری نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه یزد به همراه محمدعلی طالبی استاندار و حجت الاسلام عباس زارعی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در منزل «مهدی موحدیان» جانباز ۷۰ درصد که در سال ۶۷ در پاتک عراق به درجه جانبازی نائل آمد و حاج «حسین رفاهی» جانباز ۱۰ درصد و برادر دو شهید از صبر و مقاومت این جانبازان تجلیل کردند.
آیت‌الله محمدرضا ناصری با بیان خاطراتی از هشت سال دفاع مقدس و بیان رشادت‌های شهدا و ایثارگران گفت: جانبازی مدال افتخاری برای دلاورمردان ایثارگر است و هر اقدامی که انسان مؤمن در راستای مقدم دانستن دیگران بر خود انجام دهد مصداق ایثار بوده و شهادت بالاترین و بارزترین مصداق ایثار است.
وی با اشاره به توطئه‌های دشمنان اظهار کرد: استکبار جهانی همیشه با حضور مردم مؤمن و انقلابی ایران اسلامی در صحنه مشکل داشته است و تلاش زیادی کرد تا صف مردم را از مسئولان جدا کند و لکن مردم بصیر میهن با حضور باشکوه خود دشمن را مأیوس کردند.
امام‌جمعه یزد خاطرنشان کرد: فرهنگ ایثار و شهادت باید در جامعه نهادینه شود و جوانان و نوجوانان هرچه بیشتر با این فرهنگ ناب اسلامی آشنا شوند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 317762
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور