شهدا و ایثارگران اسناد افتخار هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۳
نماینده ولی فقیه در استان ایلام تاکید کرد: شهدا و ایثارگران سند افتخار ما هستند و در راه دفاع از کشور و انقلاب از ولایت فقیه تبعیت کردند.
شهدا و ایثارگران اسناد افتخار هستند
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام و المسلمین الله نور کریمی تبار روز یکشنبه 10 آذرماه در یادواره سردار شهید «یادگار امیدی»، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهید والامقام امیدی، با اشاره به اینکه روستای چشمه رشید و چشمه پهن در دوران دفاع مقدس 34 شهید والامقام را تقدیم آرمان‌های انقلاب کرده است، اظهار داشت: استان ایلام در دوران دفاع مقدس شایستگی خود را نشان داد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام از شهیدان والامقامی همچون «محمد رحیم و محمد مراد فرضی»، «محسن صفری»، «دوستعلی فرجی»، «عزیز نیازیان» نیز یاد و بیان کرد: همه شهدا در نزد خداوند ارزشمند هستند، خدا آنها را انتخاب کرده است ولی برخی از شهدا رفتنشان برای همرزمانشان، گران بوده است.
وی با تجلیل از رشادت‌های شهدا و ایثارگران در دوران دفاع مقدس، افزود: شهدا، ستاره‌های درخشان و راهنمای راه ما هستند و باید در همه جا و همه حال از شهدا یاد کنیم.
حجت الاسلام و المسلمین کریمی تبار ادامه داد: شهید یادگار جوانی بود که برای معیشت و روزی حلال شهر و دیار خود را ترک کرده بود و وقتی که کشور را در خطر می‌بیند و حرکت انقلاب شروع می‌شود، از دنیایش می‌گذرد و دفاع از دین خدا و کشور را بر معیشتش ترجیح می‌دهد.
امام جمعه ایلام با تجلیل از رشادت و فداکاری شهدا و ایثارگران به ویژه شهید امیدی در دوران دفاع مقدس، تصریح کرد: فرمانده اطلاعات و عملیات لشکر ۱۱ امیرالمومنین(ع) با حداقل تلفات بهترین اطلاعات را در واحد اطلاعات و عملیات بدست آورد و به عنوان فرمانده برای شناسایی از خط دشمن عبور می‌کرد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام تاکید کرد: شهدا و ایثارگران سند افتخار ما هستند و در راه دفاع از کشور و انقلاب، از ولایت فقیه تبعیت کردند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 317783
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور