رسیدگی و حل مشکلات ایثارگران، وظیفه اصلی مسئولان است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۸
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی گفت: یکی از اصلی‌ترین وظایف مسئولان نظام رسیدگی و حل مشکلات خانواده معزز شهدا و ایثارگران است و بنیاد به عنوان اصلی‌ترین ارگان خدمت رسان به این عزیزان با تمام توان پیگیر مطالبات به حق ایثارگران خواهد بود.
رسیدگی و حل مشکلات ایثارگران، وظیفه اصلی مسئولان است
 
​به گزارش «ایثار»، در راستای تکریم و رسیدگی به مشکلات ایثارگران، 20 تن از خانواده‌‌های شهدا، جانبازان و آزادگان تحت پوشش بنیاد کاشمر دوشنبه 11 آذر در دیداری چهره به چهره و صمیمی مشکلات خود را با حجت‌الاسلام حسین معصومی مطرح کردند.
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، گفت: یکی از اصلی‌ترین وظایف مسئولان نظام رسیدگی و حل مشکلات خانواده معزز شهدا و ایثارگران است و بنیاد بعنوان اصلی‌ترین ارگان خدمت‌رسان به این عزیزان با تمام توان پیگیر مطالبات به حق ایثارگران است.
وی در خصوص مشکلات ایثارگران گفت: بیشترین مطالبات خانواده‌های شاهد و ایثارگر در سه حوزه اشتغال، مسکن و درمان است که در این دیدارها بررسی و دستورات لازم در جهت رفع مشکلات این اسوه‌های صبر و مقاومت صادر شد.
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی با هدف شرکت در مراسم سالروز شهادت آیت الله مدرس، شرکت در مراسم ختم مادر دو شهید در خلیل آباد و رسیدگی به مشکلات جامعه ایثارگری با سفر به شهرستان کاشمر با جمعی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران دیدار و گفتگو کرد.
گفتنی است، شهرستان کاشمر که 235 کیلومتر با مشهد فاصله دارد، 654 شهید، 1821 جانباز و 117 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 317862