شهیدان پشتوانه های اصلی انقلاب اسلامی ایران هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با بیان اینکه شهیدان پشتوانه های اصلی انقلاب اسلامی ایران هستند، عنوان کرد: شهدا به همه درس ایستادگی و مقاومت آموختند.
شهیدان پشتوانه های اصلی انقلاب اسلامی ایران هستند
 
به گزارش «ایثار»، عبدالله پاکاری در دیدار با خانواده شهیدان والامقام «اکبر کلهر»، «عین الله زمانی»، «اسماعیل نظرنژاد»، «بهمن رضایی» و «نگهدار سلطانشاهی» در استان قزوین، با بیان اینکه امنیت و آرامش ایران اسلامی مرهون جانفشانی و از خود گذشتگی شهدا و ایثارگران است، اظهار کرد: شهدا، جانبازان و آزادگان و ایثارگران و خانواده‌های معظم آنان سند افتخار و موجب افتخار آیندگان این کشور و مملکت هستند.
پاکاری با بیان اینکه شهیدان پشتوانه های اصلی انقلاب اسلامی ایران هستند، عنوان کرد: شهدا به همه درس ایستادگی و مقاومت آموختند.
وی با بیان اینکه امروز آرامشی که بر سراسر میهن عزیز اسلامی مان سایه افکنده از برکت خون شهیدان انقلاب و جان برکفان آن دوران است، افزود: دیدار با خانواده‌های معظم شهدا موجب تقویت روحیه خدمت رسانی در مسئولان نظام و خادمان به شهدا است.
پاکاری در ادامه با بیان اینکه همه ما نسبت به خانواده شهدا تکلیف بزرگی بر عهده داریم، خاطرنشان کرد: تکریم از خانواده‌های شهدا کم‌ترین کاری است که ما می‌توانیم در مقابل گذشت بزرگ آنها انجام دهیم و ما مدیون صبوری‌ها، عظمت و شوکت خانواده‌های شهدا هستیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 317884