داخلی صفحه بوشهر خبر
 
یادواره شهدای ورزشکار دشتستان به روایت تصویر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۴
با حضور معاون فرهنگی وزیر ورزش و جوانان، فرمانده سازمان بسیج ورزشکاران، خانواده معظم شهدا و مسئولان استان بوشهر یادواره شهدای ورزشکار دشتستان باشکوه خاصی برگزار شد.
یادواره شهدای ورزشکار دشتستان به روایت تصویر
 
به گزارش «ایثار بوشهر» به نقل از تسنیم، معاون وزیر ورزش و جوانان در نخستین یادواره شهدای 64 شهید ورزشکار شهرستان دشتستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: نخستین کنگره شهدای ورزشکار با همکاری سازمان بسیج ورزشکاران سال 1394 برگزار شد و دومین کنگره نیز سال آینده برگزار می‌شود.
عبدالحمید احمدی با اشاره به اینکه یادواره شهدا باهدف ترویج فرهنگ شهادت و ایثار و پاسداشت راه و منش شهیدان برگزار می‌شود افزود: تلاش بر این است برگزاری این یادواره‌ها علاوه بر تکریم خانواده معزز شهدا سبب ایجاد فضای معنوی و پهلوانی در ورزش کشور شود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر نیز بابیان اینکه تاکنون 194 شهید ورزشکار در استان بوشهر شناسایی‌شده‌اند خاطرنشان کرد: در حال شناسایی، تکمیل و تدوین بانک اطلاعاتی از تمامی شهدای ورزشکار استان بوشهر هستیم.
احمد بهروزیان فرد با اشاره به نام‌گذاری سالن‌های ورزشی به نام شهدا تصریح کرد: با توجه به برگزاری کنگره سرداران و 2121 شهید استان تمام مسابقات و برنامه‌های ورزشی در سراسر استان تحت عنوان این کنگره برگزارشده است.
یادواره 64 شهید ورزشکار دشتستان با رونمایی از کتاب پهلوانان دشتستان، تقدیر و اهدا لوح سپاس از خانواده شهدا به کار خود پایان داد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 318018