شهدا برای حفظ ارزش های اسلامی به شهادت رسیدند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۴
مدیر کل بنیاد مازندران با اشاره به اینکه شهدا برای احیای امر به معروف و نهی از منکر و حفظ ارزش های اسلامی به شهادت رسیدند، گفت: عمل به فریضه امر به معروف و نهی از منکر، حضور در نماز جمعه و جماعات در وصیت نامه شهدا تأکید فراوان شده است.
شهدا برای حفظ ارزش های اسلامی به شهادت رسیدند
 
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی در نشست اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر استانداری و بنیاد، با اشاره به اینکه شهدا برای احیای امر به معروف و نهی از منکر و حفظ ارزش های اسلامی به شهادت رسیدند، گفت: عمل به فریضه امر به معروف و نهی از منکر، حضور در نماز جمعه و جماعات در وصیت نامه شهدا تأکید فراوان شده است.
مظلومی افزود: امر به معروف و نهی از منکر ضامن سلامت جامعه و یک اقدام پیشگیرانه در جهت کاهش آسیب های اجتماعی و عمل به آن وظیفه ذاتی هر فرد است.
وی اظهار داشت: فریضه امر به معروف و نهی از منکر نیاز اساسی جامعه و جزو وظائف دینی و اسلامی ما در تمامی شئونات زندگی محسوب می شود.
مدیر کل بنیاد مازندران افزود: یکی از مهمترین انگیزه قیام امام حسین(ع) احیای امر به معروف و نهی از منکر و برپایی نماز بوده است و شهدای عزیز ما به تبعیت از فرهنگ نهضت حسینی، جان عزیزشان را در این راه متعالی فدا کردند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 318118