اشتغال و کارآفرینی از مهمترین دغدغه های بنیاد است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۳
مدیرکل بنیاد شهرستان های تهران گفت: اشتغال و کارآفرینی از مهمترین دغدغه های بنیاد شهید و امور ایثارگران است و مصمم هستیم با پیگیری های لازم، پیاده سازی طرح های اشتغال ایثارگران تسریع شود.
اشتغال و کارآفرینی از مهمترین دغدغه های بنیاد است
 
به گزارش «ایثار»، عبدالله مرتضوی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران با پروانه رضایی مدیرکل تعاون کار و  رفاه اجتماعی استان تهران در دفتر این اداره کل دیدار کرد.
مرتضوی در این نشست با تاکید بر پیگیری متقاضیان اشتغال و کارآفرینی گفت: اشتغال و کارآفرینی از مهمترین دغدغه های بنیاد شهید و امور ایثارگران است و مصمم هستیم با پیگیری های لازم، پیاده سازی طرح های اشتغال ایثاگران با دستگاه های پشتیبان تسریع شود.
مدیرکل بنیاد شهرستان های تهران ضمن ابراز خرسندی از تعامل رضایت بخش اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران افزود: در راستای منویات مقام معظم رهبری و تحقق شعار امسال، عمده طرح های اشتغال ایثارگران در  قسمت تولید است و پشتیبانی این طرحها از اولویت های این اداره کل است.
وی در ادامه با اشاره به اعتبارات لازم در حوزه خود اشتغالی اظهار داشت: اعتبارات لازم برای حمایت از ایثارگران کارآفرین از محل اعتبارات روستایی و عشایری پیش بینی شده است و با هماهنگی لازم تمهیدات تامین اعتبار این متقاضیان انجام گرفته است.
در ادامه این نشست پروانه رضایی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران با اشاره به توسعه اشتغال زنان در حوزه کارآفرینی گفت: توجه به توانمند سازی و اشتغال زنان خصوصأ زنان ایثارگر جدی باید تلقی شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 318123