​شهدا مایه آبرو و عزت نظام جمهوری هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۵
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه در این دیدار ضمن گرامی داشت یاد وخاطره شهدا گفت : شهدای ما با جانفشانی های خود مایه آبرو و عزت نظام جمهوری هستند.
​شهدا مایه آبرو و عزت نظام جمهوری هستند
 
 
به گزارش ایثارآذربایجان غربی ؛ به مناسب فرا  رسیدن روز دانشجو نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه به همراه مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی با مادر شهید "احد گرامی فرد" دیدار و گفتگو کردند.
 
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه در دیدار صمیمانه با مادر شهید احد گرامی فرد با تعظیم و تجلیل از مقام والای این شهید بزرگوار گفت : شهدای ما با جانفشانی های خود مایه آبرو و عزت نظام جمهوری هستند و به ویژه شهدای دانشجو که سنگر علم و اندیشه را در جبهه های حق علیه باطلی حفظ کردند ستودنی و ماندگار خواهند بود.
 
حجت الاسلام و المسلمین قریشی خطاب به مادر شهید بزرگوار گفت : خداوند لطف ویژه ای به شما عنایت کرده است که تربیت چنین فرزندی نظر لطف و رحمت خداوند متعال برای خود جلب کرده اید و یقینا این شهید بزرگوار در روز قیامت شفیع و مددکار مادر و پدر خود خواهد بود.
 
مادر بزرگوار شهید گرامی فرد در جملاتی به بیان ویژگی های خاص شهید پرداخته و گفت : از همان ابتدای کودکی و دوران نوجوانی تا زمانی که خبر شهادتش را بیاورند خلق و خوی آسمانی شدن در وجود پسرم نمایان بود و خداوند متعال مزد پاکی و صفای باطنش را با شهادت نصیبش کرد.
 
گفتنی است ؛ شهید احد گرامی فرد از دانشجویان رشته مکانیک دانشگاه امیر کبیر تهران بود به عنوان پاسدار در جبهه ها حضور یافت  که در شب 21 ماه مبارک رمضان سال 65 در حین عملیات غواصی به فیض رفیع شهادت نائل آمد.
کلمات کليدی: ایثار آذربایجان غربی، روز دانشجو، دیدار با مادر شهید
کد مطلب: 318300