شهدا محور وحدت و انسجام آحاد جامعه هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۲
مدیرکل بنیاد ایلام شهدا را محور وحدت و انسجام آحاد جامعه دانست و گفت: برگزاری مراسماتی در جهت گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا، نقش مهمی در ایجاد همبستگی بیشتر میان مردم در این زمینه دارد.
شهدا محور وحدت و انسجام آحاد جامعه هستند
 
به گزارش «ایثار»، اسدالله تولیده روز شنبه ۱۶ آذرماه، در نشست ستاد کنگره سه هزار شهید استان ایلام، ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا، گفت: باید قدرشناس جانفشانی شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس باشیم و کنگره سه هزار شهید استان را به بهترین شکل برگزار کنیم.
وی شهدا را محور وحدت و انسجام آحاد جامعه دانست و گفت: برگزاری مراسماتی در جهت گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا، نقش مهمی در ایجاد همبستگی بیشتر میان مردم در این زمینه دارد. 
مدیرکل بنیاد ایلام با ارائه گزارشی از تعداد شهدای صنوف مختلف استان ادامه داد: کنگره سه هزار شهید استان ایلام یک ظرفیت و فرصت تکرار ناپذیر برای استان محسوب می‌شود.
وی ادامه داد: همه باید تلاش کنیم تا به نحو شایسته از این فرصت استثنایی استفاده کنیم و آن را با عظمت هر چه بیشتر برگزار کنیم.
دبیر شورای توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان ایلام با بیان اینکه استان ایلام یکی از استان‌های حائز اهمیت در دوران دفاع مقدس بود، ادامه داد: با توجه به وجود شهدای گرانقدر و شاخص در استان،‌ باید تلاش کنیم تا این کنگره با شکوه و بدون کوچک‌ترین مشکلی برگزار شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 318419