دیدار مسئولان فردوس با خانواده شهید دانشجو
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۹
کاظم دوزنده: روز دانشجو یادآور رشادت و شجاعت دانشجویان فهیمی است که با خون خود ظلم ناپذیری و حق طلبی دانشجو را امضا نمودند .
دیدار مسئولان فردوس با خانواده شهید دانشجو
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، همزمان با 16 آذر روز دانشجو با رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان فردوس به منظور تجدید پیمان با آرمانهای والای شهدا و زنده نگه داشتن یاد وخاطره آنها با مادر محترمه شهید دانشجو محمد حسن کبیری دیدار و تجلیل بعمل آمد.
کاظم دوزنده ضمن گرامیداشت این روز و یاد وخاطره شهدای دانشجو بیان نمود: روز دانشجو یادآور رشادت و شجاعت دانشجویان فهیمی است که با درک عمیق خود نسبت به رژیم پهلوی و حامیان او در نظام سلطه اعتراض کردند و با خون خود ظلم ناپذیری و حق طلبی دانشجو را امضا نمودند . به مناسبت همین روز به یادماندنی از مادر بزرگوار شهید دانشجو، محمد حسن کبیری توسط کارکنان بنیاد شهید و دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی دیدار و تجلیل بعمل آمد.
ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ضمن آرزوی موفقیت برای همه دانشجویان افزود: امیدواریم دانشجویان عزیز در سایه سار ولایت فقیه با زنده نگه داشتن آرمانهای والای شهیدان در راه خدمت به نظام مقدس اسلامی ، ایمان ، علم وعمل را در خود نهادینه کنند .
قابل ذکر است دانشجوی شهید محمدحسن کبیری ، سال 1344 در خانواده ای متدین چشم به جهان گشود و 22 بهمن ماه 1364 در منطقه اروند رود بر اثر اصابت ترکش به سر ، به فیض شهادت نائل آمد.
گزیده ای از وصیت نامه شهید :
ای ملت ایران به سخنان امام امت گوش فرادهید ودستورات وی را اطاعت کنید و در گرفتاریها بردبار باشید و فریب گرگهایی که با لباس میش درمیان شما به این اسلام عزیز از گوشه و کنار صدمه می زنند نخورید. 
کد مطلب: 318429