انقلاب اسلامی، امانت شهدا است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۵
مدیرکل بنیاد کرمانشاه گفت: شهدا، این کشور و انقلاب را همچون امانتی ارزشمند به دست ما سپردند، لذا همه وظیفه‌ داریم برای تعالی این کشور و این نظام از هیچ کوششی دریغ نکنیم.
انقلاب اسلامی، امانت شهدا است
 
به گزارش «ایثار»، همزمان با سراسر کشور، مراسم جشن بلوط و کاشت هزاران اصله نهال در روز چهاردهم آذر در منطقه چالابه کرمانشاه برگزار شد.
در این مراسم که از سوی اداره کل منابع طبیعی و ابخیزداری کرمانشاه برگزار و با استقبال گرم مردم، مسئولان و طرفداران محیط ریست قرار گرفت، حجت‌الاسلام‌والمسلمین هادی عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه نیز به همراه جمعی از مسئولان بنیاد ضمن حضور در این مراسم جشن، اقدام به غرس چند اصل نهال بلوط کرد.
حجت‌الاسلام عسگری این اقدام را کاری مؤثر و خداپسندانه و گامی مهم در عرصه آگاهی بخشی هرچه بیشتر به مردم نسبت به محل زندگی‌شان برشمرد و گفت: شهدا، این کشور و انقلاب را همچون امانتی ارزشمند به دست ما سپردند، لذا همه وظیفه‌ داریم برای تعالی این کشور و این نظام از هیچ کوششی دریغ نکنیم و در این راستا نهالی را به نام و به یاد یکی از شهدای والامقام غرس کنیم.
وی لزوم توجه بیش‌ از پیش همگان در حفظ سرمایه‌ها و منابع طبیعی کشورمان را خواستار شد و تأکید کرد: وظیفه همه آحاد جامعه حفظ و حراست از این منابع خدادادی در جهت بهره‌مندی آیندگان و نسل‌های بعدی این کشور است.
منطقه چالابه از مناطق زیبا و تفریحی شهر کرمانشاه بوده که طرح کاشت بلوط در مساحتی به وسعت 3483 هکتار و تعداد 842000 اصل نهال در این منطقه انجام شده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 318453