خدمت با عشق و علاقه به خانواده‌های ایثارگران اجر فراوانی دارد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۰
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: کار در حوزه فرهنگی باور و اعتقاد قلبی به کار فرهنگی می‌طلبد و خدمت با عشق و علاقه به خانواده‌های شهدا و ایثارگران اجر فراوانی را به دنبال دارد.
خدمت با عشق و علاقه به خانواده‌های ایثارگران اجر فراوانی دارد
 
به گزارش «ایثار»، جواد حامدزاده چهارشنبه 13 آذر با حضور در نیشابور عملکرد حوزه فرهنگی بنیاد این شهرستان را مورد بررسی قرار داد.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی با بیان اینکه دانش آموزان و دانشجویان در آینده کشور نقش بسزایی دارند، گفت: با همکاری ستاد شاهد می‌توانیم سطح علمی و تربیتی فرزندان شاهد و ایثارگر را ارتقا دهیم و بسترهای شکوفایی استعداد آنها را مشاهده کنیم و همان طور که پدرانشان حماسه آفریدند فرزندان آنها نیز راه آنها را ادامه دهند.
وی در نشست با کارکنان بنیاد این شهرستان گفت: کار در حوزه فرهنگی باور و اعتقاد قلبی به کار فرهنگی می‌طلبد و خدمت با عشق و علاقه به خانواده‌های شهدا و ایثارگران اجر فراوانی را به دنبال دارد.
گفتنی است شهرستان نیشابور که 129 کیلومتر با مشهد مقدس فاصله دارد، یک هزار و 864 شهید، چهار هزار و 637 جانباز و 288 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 318467