بیش از ۱۳ هزار دیدار با خانواده شهید و ایثارگر در ۸ ماهه صورت گرفته است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۴
رئيس اداره مددكاري و مشاور امور زنان اداره كل بنيادشهيد و امور ایثارگران آذربایجان غربی از انجام بیش از ۱۳ هزار دیدار با خانواده شهید و ایثارگر در ۸ ماهه سالجاری خبر داد.
بیش از ۱۳ هزار دیدار با خانواده شهید و ایثارگر در ۸ ماهه صورت گرفته است
 
 
به گزارش ایثارآذربایجان غربی؛ مهناز حاجی محمدی گفت: در قالب طرح سپاس ۱۳ هزار و ۴۷۷ دیدار توسط ادارات بنیاد شهید و امورایثارگران و دستگاههای اجرایی در ۸ ماهه سالجاری انجام گرفته است.
 
وی افزود: از مجموع این دیدارها ۳ هزار و ۸۰۷ دیدار با والدین شهید، ۴ هزار و ۳۱۷ دیدار با همسر  و فرزندان شهدا، ۵ هزار و ۳۵۳ دیدار با جانبازان و آزادگان صورت گرفته است.
 
حاجی محمدی با تقدیر از مشارکت دستگاههای اجرایی در طرح سپاس گفت: سپاه شهدا،فرمانداری ها و ائمه جمعه بیشترین دیدارها را در طرح سپاس انجام داده اند.
 
وی افزود: 48 دستگاه اجرایی در طرح سپاس مشارکت بهینه داشتند که از مدیر کل ، نماینده بانوان در سطح استان و شهرستان و نمایندگان ایثارگران با ارسال لوح سپاس تقدیر شد.
 
رئیس واحد مددکاری بنیاد شهید استان پیشگیری از آسیب های اجتماعی را از دیگر وظایف این حوزه برشمرد و گفت: در شش ماهه سالجاری ۳ هزار و ۴۹ نفر از این خدمات بهره مند شدند.
 
حاجی محمدی تعداد مراکز مشاوره تحت نظر را ۴ عدد دانست و افزود: یک هزار و ۹۱۰ نفر در شهرستانهای ماکو،ارومیه،خوی و سردست از مشاوره های فردی و گروهی بهره مند شده اند.
آدرس مراکز مشاوره شاهد و ایثارگر به این ترتیب است:
ارومیه- خیابات خیام جنوبی، سه راه دانش روبه روی بانک ملی
تلفن تماس : 32226460   مشاوره تلفنی : 32226460
خوی: بلوار ولیعصر روبه روی ساختمان سیلو
تلفن تماس: 36252000-044
سردشت : بلوار شهید علیپور ساختمان اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران
تلفن تماس: 44322022-044
ماکو- خیابان امام خیابان شاهد کوچه عمار طبقه فوقای ساختمان بنیاد شهید و امور ایثارگران
تلفن تماس: 34249519-044کد مطلب: 318564