حاجی زاده رئیس اداره بنیادشهید وامور ایثارگران شهرستان سربیشه خبر داد :
اصلاح طرح ساماندهی گلزار مطهر شهدای گمنام شهر سربیشه
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۸
اصلاح طرح ساماندهی گلزار مطهر شهدای گمنام شهر سربیشه
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، به منظور اصلاح طرح ساماندهی گلزار مطهر شهدای گمنام سربیشه جلسه تصمیم گیری کمیته فنی با حضور معاون فرماندار، نماینده بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه، بخشدار مرکزی، شهردار و رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان سربیشه در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
محبوب، نماینده بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس ضمن ارائه تعدادی از طرح های اجرا شده در مزار مطهر شهدای گمنام در سراسر کشور اظهار داشت: اجرای ساماندهی گلزار مطهر شهدای گمنام سربیشه در سالیان گذشته با طرحی سنگین و هزینه بر شروع شده و تا کنون بصورت مطلوب به بهره برداری نرسیده و روند اجرای آن خیلی طولانی شده است .
در ادامه جلسه اعضای کمیته فنی ضمن بازدید میدانی از طرح نیمه تمام گلزار به بحث و تبادل نظر در خصوص اصلاح طرح موجود و ایجاد بقعه ای دومنظوره بر روی قبور مطهر شهدا پرداختند که ضمن دارا بودن ویژگیهای المانی ، راحتی و آسایش زائرین را نیز در بر داشته باشد .   
گفتنی است شهرستان سربیشه در 65 کیلومتری بیرجند واقع شده،184شهید،58  جانباز و 6 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
کد مطلب: 318629