مادران و پدران شهدا نزد خداوند سربلند هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی شهدا را مایه مباهات والدین شهدا خواند و گفت: مادران و پدران شهدا نزد خداوند بزرگ و ائمه اطهار (ع) سربلند خواهند بود.
مادران و پدران شهدا نزد خداوند سربلند هستند
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسین معصومی  یک شنبه 17 آذر به دیدار خانواده شهیدان والامقام «احمد صفار مقدم»، «سید حشام میرکریمی»، «سید محسن آقا میر کریمی» و مادر شهیدان «ماشالله و غلامرضا معصومی» رفت و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: شهادت شهدا سند عشق به خداوند است که سبب سربلندی و افتخار شما در دنیا و آخرت است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی با اهدای لوح سپاس از فداکاری این اسوه‌های صبر و مقاومت قدردانی کرد و گفت: دیدار با ایثارگران صرفا مختص شهرها نیست و تمامی معاونان و روسای بنیاد بسیج شده‌اند تا با حضور در روستا‌ها با این قشر معزز دیدار و گفتگو کنند.
وی ادامه داد: دور سوم سفرهای شهرستانی با حضور مشاور استاندار خراسان رضوی در امور ایثارگران در روستاها و دیدار با ایثارگران و بررسی عملکرد بنیاد قوت بیشتری گرفته است.
حجت الاسلام معصومی، شهدا را مایه مباهات والدین شهدا خواند و گفت: مادران و پدران شهدا نزد خداوند بزرگ و ائمه اطهار (ع) سربلند خواهند بود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 318712