رییس بنیاد زهک:
برگزاری یادواره شهدا کمترین کار برای ادای دین به شهداست
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۳
رییس بنیاد زهک در جلسه با فرمانده بسیج سپاه شهرستان گفت: کشور ما در تمامی زمینه ها مدیون خون شهدا و ایثارگران می باشد و برگزاری یادواره شهدا کمترین کار برای ادای دین به شهداست.
برگزاری یادواره شهدا کمترین کار برای ادای دین به شهداست
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان،  رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان زهک در دیدار با فرمانده بسیج سپاه
روستای قلعه نو از توابع شهرستان زهک (ماسوله جنوب شرق کشور) تعداد ۱۵شهید ۲ آزاده و یک نفر جانباز تقدیم نظام و انقلاب کرده است.
شهرستان اظهار داشت: شهدا حق بزرگی به گردن مردم و نظام اسلامی ایران دارند و بر ماست تا با پاسداری از خون شهدا و حرکت در مسیر راه آنان، قدردان ایثارگری ها و رشادت های ایشان باشیم.
علی داوری نیا ضمن تشکر از سرهنگ رضایی فرمانده ناحیه بسیج سپاه شهرستان در برگزاری مراسمات مربوط به حوزه ایثار و شهادت گفت: کشور ما در تمامی زمینه ها مدیون خون شهدا و ایثارگری جانبازان و مقاومت آزادگان سرافراز می باشد و  برگزاری یادواره شهدا کمترین کار برای ادای دین به شهداست زیرا موفقیت های هسته ای دیپلماسی و موشکی و تمامی قدرت کشور به خاطر جانفشانی شهداست.
وی همچنین خبر از برگزاری سه یادواره شهید تا پایان سال
روستای قلعه نو مفتخر است از هشت سال دفاع مقدس گرفته تا شهید مدافع حرم، شهید مدافع امنیت و شهید ترور را تقدیم انقلاب کند.
جاری را داد و گفت: با نظر به لطف الهی تا پایان سال، سه یادواره شهید (یادواره شهدای روستای قلعه نو، یادواره شهدای شهر جزینک و یادواره شهدای روستای گوری) در شهرستان زهک برگزار می شود.
وی ادامه داد: این یادواره ها خصوصا یادواره شهدای روستای قلعه نو که 19 دی ماه جاری برگزار می شود، باید با هماهنگی و مشارکت همه ارگانها و ادارات به نحو احسن برگزار شود.
 سرهنگ رضایی فرمانده ناحیه بسیج سپاه شهرستان زهک هم با اشاره به اهمیت برگزاری یادواره های شهدا گفت: هر مجلسی که به یاد و نام شهدا برگزار شود سراسر نور و برکت است و ما بایستی چشم دل خود را روشن کنیم تا بتوانیم جز رهروان شهدا قرار گیریم.
 
 
کد مطلب: 318728