داخلی صفحه همدان خبر
 
مدیرکل بنیاد استان همدان:
امنیت و اقتدار نظام اسلامی حاصل جانفشانی و از خودگذشتگی شهدا و ایثارگران است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۹
عارف مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان همدان در دیدار از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران نهاوند امنیت و اقتدار نظام اسلامی را حاصل جانفشانی واز خودگذشتگی شهدا و ایثارگران دانسته و بر پیمودن راه شهداء تاکید کرد.
 
 به گزارش بنیاد نهاوند  د ر روز  دوشنبه  مورخ 18  آذر98  عارف   مدیرکل بنیاد شهید  و امورایثارگران استان همدان درمعیت خدارحمی ریاست و تعدادی از پرسنل بنیاد شهید و امورایثارگران  با حضور درمنزل خانواده های  معظم شهدا و ایثارگران نهاوند (خانواده شهید گرانقدر شهاب مطهر ی نیا ،جانبازان70درصد حسین طاهری ،علی کرمی،جانباز25درصد علی خزایی،آزاده و جانباز قدرت اله سلگی،) ضمن  ادای احترام به مقام شامخ شهداء، از صبر و استقامت خانواده های معظم  این شهیدان قدردانی به عمل آورد.
دراین دیدارها دکتر عارف  امنیت و اقتدار نظام اسلامی را حاصل جانفشانی واز خودگذشتگی شهدا و ایثارگران دانسته و بر پیمودن راه شهداء تاکید کرد.
مدیرکل بنیادشهید استان همدان گفت  اقتدار کشور  وامدار خون های مطهر کسانی است که در برابر دشمن تا دندان مسلح ایستادند و اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک میهن به دست بیگانگان بیفتد.
عارف با بیان اینکه دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران کار مهمی است که خوشبختانه امروز در اولویت قرار گرفته است، گفت: این دیدارها در طول سال و در فواصل زمانی و مناسبت های مختلف انجام خواهد شد و امیدواریم این اقدام حرکت مثبتی در راستای شناسایی مشکلات این عزیزان و برطرف کردن آنها باشد.
عارف در این دیدارهای  صمیمی گفت: امنیت و آرامش کشور و اقتدار نظام اسلامی مرهون جانفشانی عزیزانی است که دفاع از میهن و اسلام را بر  آسایش خود ترجیح دادند و هستی خود را خالصانه تقدیم اسلام و انقلاب کردند.
کد مطلب: 318818