مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه خوی:
باید از تجربیات پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت استفاده شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۶
مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه خوی گفت: باید از تجربیات نهفته در بین پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت به صورت جدی استفاده شود.
باید از تجربیات پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت استفاده شود
 
 
 
به گزارش خبرگزاری بسیج از خوی، حجت‌الاسلام محمد رستمی در محفل انس و مودت که با حضور خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران سپاه خوی و با همت معاونت نیروی انسانی سپاه این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: باید از تجربیات و دانش عملی پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت استفاده شود.
وی افزود: کسانی که در هشت سال دفاع مقدس , سال‌های مبارزه با رژیم ستم‌شاهی شرکت کرده‌اند به طور قطع دریایی از تجربه هستند، بنابراین باید از توانمندی‌ها، دانش و تجارب آنها استفاده شود، تا امنیت کنونی کشورمان را بیش از پیش تقویت کنیم.
این مسوول ضمن ابراز خشنودی از اینکه امنیت در کشورمان هم اکنون موج می‌زند، اضافه کرد: ولی لازم است که همواره هوشیار باشیم و برای حفظ و تقویت امنیت کنونی کشورمان به صورت جدی تلاش کنیم.
مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه خوی صدور بیانیه گام دوم انقلاب توسط رهبری را مورد اشاره قرار داد و گفت: در سایه وجود امنیت است که می‌توانیم بندهای مختلف این بیانیه و منویات رهبری را در کشورمان نهادینه کنیم.
کد مطلب: 318859