داخلی صفحه کردستان خبر
 
دیدار صمیمی نماینده ولی‌فقیه با خانواده شهید"محمود امان اللهی"
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۹
نماینده ولی‌فقیه در استان به همراه مدیرکل بنیاد شهبد استان کردستان با خانواده شهید امان اللهی دیدار کرد.
 
به گزارش ایثار، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان کردستان، بدون هیچ گونه تشریفات در منزل «شهید محمود امان‌اللهی» در این شهر حضور یافت و در یک فضای صمیمی از نزدیک با خانواده معظم این شهید گرانقدر دیدار و و گفت‌وگو کرد.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و یادآوری رشادت‌های شهید امان‌اللهی اظهار کرد: دیدار و سرکشی از خانواده معظم شهدا یک وظیفه و توفیق الهی است و پشتیبانی از این عزیزان، باعث استحکام و پایداری نظام و انقلاب می‌شود.
وی با بیان اینکه خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن ملت، نظام و انقلاب دارند؛ افزود: عزت، امنیت، آساش و اقتدار کشور و این مرز و بوم مدیون مجاهدت‌ها و رشادت‌های شهیدان و صبر و استقامت خانواده‌های سرافراز آنان است.
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی پاسداشت میراث گرانقدر شهدا را رسالتی عظیم دانست و تصریح کرد: باید از کم‌رنگ شدن ارزش‌های شهدای گرانقدر در جامعه جلوگیری و فرهنگ و راه شهدا همچنان تداوم داشته باشد.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان یادآور شد: استان کردستان شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کرده و امروزه نیز مردمان این دیار همانند اوایل جنگ و دوران دفاع مقدس پاسدار نظام هستند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان نیز در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار کرد: شهیدانی که جان خود را تقدیم اسلام و انقلاب کرده، یقیناً خداوند به آنان پاداش و اجر عظیمی خواهد داد.
رضا نجفی خدمت به خانواده شهدا را بهترین وسیله کسب رضای خداوند دانست و افزود: خوشا به حال شهدا که این افتخار نصیبشان شده و خوشا به حال خانواده‌های این بزرگمردان چرا که شهدا در روز قیامت نزد خدا 70 نفر از اطرافیانشان را شفاعت می‌کنند.
به گفته نجفی، شهدا مجاهدان فی سبیل الله و در راه خداوند شهید شده و باید مسئولان قدر خانواده‌های معظم شهدا را دانسته و به مشکلات و خواسته‌های آنان توجه کنند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان تصریح کرد: برای حفظ نظام جمهوری اسلامی خون‌های پاک زیادی ریخته شده، به همین دلیل، خداوند این انقلاب را از شر دشمنان، آمریکایی‌ها و اسرائیلی‌ها نجات می‌دهد.
وی به اتفاقات اخیر در کشور اشاره کرد و گفت: دشمنان با خیال واهی خود فکر ضربه و نابودی نظام را در خواب و سر می‌پروراندند که سخنان رهبری همه نقشه‌های آنان را برآب کرد و همه دسیسه‌ها آنان در نطفه خاموش شد.
نجفی عزت، قدرت و اقتدار کشور را مرهون خون شهدا دانست و یادآور شد: بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب «شهدا مظهر اقتدار ایران بوده» و امیدواریم ما نیز ادامه‌دهنده راه این عزیزان باشیم.  
کد مطلب: 318918