فرماندار دلگان:
همه ما در برابر ایثار شهدا مسئولیم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۲
فرماندار دلگان در مراسم غرس نهال به یاد شهدا گفت: شهدا امنیت را برای ما به ارمغان آوردند و همه ما در برابر از خودگذشتگی و ایثار شهدا مسئولیم.
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و با حضور فرماندار دلگان و دیگر مسئولین شهرستان، تعداد 65 اصله نهال در محوطه فرمانداری این شهرستان غرس شد.
فرماندار دلگان در این مراسم اظهار داشت: شهدا امنیت را برای ما به ارمغان آوردند و همه ما در برابر از خودگذشتگی و ایثار شهدا مسئولیم و شایسته است به نشان قدردانی از ایثار این حماسه‌سازان در حرکتی نمادین به یاد هر شهید نهالی بکاریم.
مجتبی شجاعی افزود: تمام دستاوردهای انقلاب اسلامی و فضای آرام و امن امروزمان بی‌شک مدیون از خودگذشتگی شهدا و فداکاری‌های تمام ایثارگران است.
وی با بیان اینکه شهیدان به معنای واقعی مقرب درگاه الهی هستند، افزود: اگر از شهدا یاد می‌کنیم و در برابر عظمت کار آن‌ها به خود نهیب می‌زنیم به این دلیل است که در برابر بزرگی کارهای آنان مدیون هستیم و کمترین وظیفه ما در قبال آن‌ها زنده نگاه داشتن یادشان است.
شجاعی با بیان اینکه شهدا ناظر اعمال ما هستند و هر کاری که برای آنان انجام شود کم است اذعان داشت: این کار با هدف فرهنگ سازی و گرامیداشت یاد شهدای این شهرستان و با همکاری بنیاد شهید انجام شد و انتظار می رود دیگر ادارات این شهرستان نیز این کار را انجام دهند.
کد مطلب: 319005
 
 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...