داخلی صفحه همدان خبر
 
پدر شهید محمدی کاویانی در نهاوند دارفانی را وداع گفت
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۵
مراسم ختم پدر طلبه شهید محمدمهدی کاویانی و مدیر حوزه های علمیه نهاوند در مصلی بزرگ این شهرستان باحضور پرشور مردم انقلابی و مسئولین عصر پنجشنبه 21 آذر ماه برگزار شد.
 
به گزارش بنیاد نهاوند در این مراسم آیت اله موسوی اصفهانی عضو مجلس خبرگان رهبری ضمن تشریح ویژگی‌های شخصیتی این مجاهد پارسا گفت: این روحانی برجسته همواره بر رعایت تقوای الهی، نماز، ادای دین و تکالیف مالی، مهارت کنترل خشم، ارتباط مؤثر با دیگران، رفع حاجات و گرفتاری‌ها و بالا بردن سعه‌صدر تأکید داشت.
وی افزود: والدین معظم شهدا الگوی بی‌بدیل مقاومت هستند و نام نیک آنان همیشه در صفحات تاریخ انقلاب اسلامی ایران خواهد درخشید.
موسوی  با تأکید بر اینکه شهدا با نثار خون و جان خود در هشت سال دفاع مقدس از ارزش‌های اسلامی و تمامیت ارضی کشورمان دفاع کردند و برای ملت ایران عزت و افتخار آفریدند؛ تصریح کرد: بایستی عزت و اقتداری که در سایه‌ خون شهدا، رشادت رزمندگان و پایداری خانواده‌های معظمشان به‌دست‌آمده است را حفظ کنیم.
وی حفظ و ترویج عزت، شرف و اقتداری که در سایه‌ ازخودگذشتگی شهدا، ایثارگران و جانبازان در 8 سال مقاومت جانانه به‌دست‌آمده و امروز از آن باافتخار یاد می‌شود را جزو مهم‌ترین تکالیف دینی عنوان کرد.
کد مطلب: 319272