تجلیل از کارکنان برگزیده طرح تکریم ارباب‌رجوع آذربایجان غربی
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۴
مراسم تقدیر از کارکنان برگزیده طرح تکریم ایثارگران و جلب رضایت ارباب رجوع بنیاد استان آذربایجان غربی با حضور مدیر کل، معاونان و کارکنان این اداره کل برگزار شد.
تجلیل از کارکنان برگزیده طرح تکریم ارباب‌رجوع آذربایجان غربی
 
به گزارش «ایثار»، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی در این مراسم با تأکید بر اینکه کارکنان بنیاد باید بدانند در نهادی انقلابی و افضل، خدمت می‌کنند، گفت: پاسخگویی به جامعه هدف بنیاد که بسیار خاص و ویژه هستند باید با دقت، سرعت و رعایت اخلاق انجام شود.
مهدی فعال افزود: هرگونه خدمت و تلاش در جهت جلب رضایت ارباب رجوع و مردم، رضایت و خوشنودی خداوند را فراهم می کند. برای یک فرد مسلمان تکریم مردم عبادت به شمار می رود و بهترین روش برای نزدیکی به خدا است.
وی با اشاره به اهمیت بالای خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران گفت: خدمت به خانواده شهدا علاوه بر وظیفه یک فرصت نیز محسوب می‌شود.
فعال با بیان اینکه باید تمامی تلاش و جدیت مسئولان بر این باشد تا زمینه رفع تمامی مشکلات ایثارگران و خانواده‌های شهدای والامقام برطرف شود، تصریح کرد: ارتقا و بالا بردن سطح خدمات‌دهی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، تکریم ارباب‌رجوع و ترویج و اشاعه فرهنگ غنی ایثار و شهادت از اهداف بنیاد شهید استان است.
در ادامه این مراسم با اهدای لوح تقدیر با امضای بهروز برزگری مدیر کل و مسئول طرح تکریم ارباب رجوع از 20 نفر کارکنان بنیاد تقدیر و تجلیل به عمل آمد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 319387