داخلی صفحه کردستان خبر
 
دیدار رئیس بنیاد شهید دیواندره با خانواده شهدای روستاهای این شهرستان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۹
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دیواندره به همراه امام جمعه شهرستان با خانواده شهدا و جانبازان روستای وزنان دیواندره دیدار و گفتگو کرد.
 
به گزارش ایثار، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به همراه حاج ماموستا جلال مرادی، امام جمعه شهرستان با خانواده شهید بابایی و خانواده جانباز ۲۵ درصد جبهه و جنگ محمدطاهر قادری در روستای وزنان بخش مرکزی دیدار و گفتگو کرد.
جلال مرادی دراین دیدار گفت: والدین شهدا وارثان واقعی این انقلاب هستند و این وظیفه ماست که هر چند مدت از آنها دیدار و به مناسبت‌های خاص در منزل این عزیزان حضور داشته باشیم.
وی افزود: این انقلاب با ایثارگری این عزیزان و به ثمر نشست و امیدوارم همه ما بتوانیم ادامه دهنده راه شهدا بوده و در حفظ و حراست از نظام مقدس انقلاب اسلامی کوشا باشیم.
مرادی، رئیس بنیاد شهید دیداندره نیز در ادامه با اشاره به اینکه مسیر سبز شهدا هم طولانی و هم نورانی است، بیان کرد: در این راستا باید برای عبور از این مسیر و رسیدن به درجه رفیع شهادت؛ صبر، بردباری و جانفشانی داشت که از ویژگی‌های بارز شهدا و ایثارگران هم است.
وی عنوان کرد: شهدا بهترین پاداش را با رسیدن به قله انسانیت کسب کردند، بایستی راه و روش آنان همواره در تمام مراحل مختلف زندگی سرلوحه امور خود قرار داده و برای حفظ ارزش های اسلامی و انقلابی از هیچ کوششی دریغ نکنیم.
 
کد مطلب: 320569