داخلی صفحه البرز خبر
 
رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا در کرج:
روشنگری رهبری و بصیرت مردم فتنه 88 را خنثی کرد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۸
رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: آنچه در خنثی‌سازی فتنه 88 نقش اساسی ایفا کرد روشنگری مقام معظم رهبری و بصیرت مردم بود.
روشنگری رهبری و بصیرت مردم فتنه 88 را خنثی کرد
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا عصر دوشنبه در راهپیمایی یوم‌الله 9 دی در کرج با اشاره به اینکه ارزیابی فتنه‌های گذشته برای درس گرفتن از آن‌ها لازم است، گفت: آنچه در خنثی‌سازی فتنه 88 نقش اساسی ایفا کرد روشنگری مقام معظم رهبری و بصیرت مردم بود.
حجت‌الاسلام علی سعیدی فتنه 88 را نه اولین و نه آخرین فتنه معاندین در کشور دانست و با اشاره به فتنه‌هایی از جنس پیراهن عثمان، خوارج و بر سرنیزه کردن قران در طول تاریخ توسط فتنه گران، افزود: ایجاد فتنه در کشور هدفی جز انحراف انقلاب از مسیر اصلی خود ندارد، همان‌گونه که در دهه 60 بنی‌صدر اتفاقاتی را رقم زد.
وی با اشاره به اینکه در ادامه راه انقلاب، فتنه بیت منتظری و مهدی هاشمی انقلاب را گرفتار کرد، اظهار داشت: در سال ۷۸ ما با قائله ۱۸ تیر روبه‌رو بودیم، جریانی به نام کوی دانشگاه و بهانه کوی دانشگاه قائله‌ای را درست کردند که باز مردم با بصیرت حماسه ۲۳ تیر ۸۷ را خلق کردند و در فتنه 88 هم حضور مردم در عرصه و صلابت رهبر معظم انقلاب انی قائله را خنثی کرد.
رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به اینکه امروز مردم در عراق لبنان و افغانستان می‌گو‌یند که‌ای کاش ما نیز چنین رهبری داشتیم که با یک جمله جلوی بزرگ‌ترین قائله را بتواند بگیرد، گفت: مسئولین اعلام کردند بر ارز، دلار و شرایط اقتصادی نظارت دارند و انتظار می‌رفت در سال جدید فتنه‌ای را شاهد نباشیم اما بی‌تدبیری وندانم کاری زمینه‌ساز آشوب شد اگرچه دشمن نتوانسته به ما ضربه‌ای وارد کند.
وی در خاتمه ضرورت سازی را یکی از نقشه‌های جریان سازان فتنه و جنگ نرم دانست و افزود: عده‌ای امروز در مجلس اشک تمساح می‌ریزند که چرا سران فتنه در حصر به سر می‌برند. شعار نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران را سر می‌دهند، درنتیجه باید بدانیم دشمن از دشمنی دست‌بردار نخواهد بود و دست از مواضع خود برای براندازی برنمی‌دارد.
 
کد خبر 98/577
انتهای پیام/
کد مطلب: 321531