داخلی صفحه تهران خبر
 
وصیت نامه شهید مدافع حرم «مرتضی کریمی شالی»
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۹
از تمامی دوستان و آشنایان و خانواده خودم تقاضا دارم به فرامین مقام معظم رهبری گوش فرا دهند تا گمراه نشوند زیرا ایشان بهترین دوست شناس و دشمن شناس است.
وصیت نامه شهید مدافع حرم «مرتضی کریمی شالی»
 
به گزارش «ایثار تهران»، شهید «مرتضی کریمی شالی» در 25 دی ماه 1360 دیده به جهان گشود. وی در 21 دی ماه 1394 به دست نیروهای تکفیری به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

وصیت نامه شهید «مرتضی کریمی شالی»:

سلام درود به ساحت مقدس امام زمان عج و روح پاک امام راحل. و سلام بر نائب بر حقش حضرت سید علی خامنه ای و شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم
با قلب خود ورقی می سازم و  با خون خود جوهری و با استخوان خود قلمی می سازم و دست نوشته ایی به یادگار بر روی آن حک می کنم.
در ابتدای وصیت نامه ام از تمامی دوستان و آشنایان و خانواده خودم تقاضا دارم به فرامین مقام معظم رهبری گوش فرا دهند تا گمراه نشوند زیرا ایشان بهترین دوست شناس و دشمن شناس است.
 از همه می خواهم اشک و گریه های خود را نثار اباعبدالله الحسین ع و فرزندان آن بزرگوار و خانم زینب (س) کنند.
از دوستان و آشنایان که بر گردن بنده حقیر حق دارند تقاضا می کنم بنده حقیر را مورد عفو و حلالیت خود قرار دهند.
 می دانم که اخلاق و رفتار من انقدر خوب نبود که توفیق شهادت داشته باشم و این شهادت که نصیب بنده شد لطف و کرم و هدیه خداوند بود.
بی بی زینب (س) آن زمان که شما در شام غریب بودید گذشت. و دیگر به هیچ احدی اجازه نمیدهیم به شما و سلاله اباعبدالله الحسین (ع) بی احترامی کند. 
نماز لیله الدفن و حلالیت چهل مؤمن فراموش نشود. حتما این کار را برای من روز دفن انجام دهید و شال و پیراهن مشکی و پرچم سرخ حرم و تربت اباعبدالله الحسین ع رو داخل قبرم کنار بدنم قرار بدهید ممنونم.
منو حلال کنید.
سایه مقام معظم رهبری مستدام باشد.
انتهای پیام/

کد مطلب: 323441