در مشهد مقدس برگزار شد
جلسه ستاد شاهد دانشگاه آزاد اسلامی با هدف رفع مشکلات دانشجویان شاهد و ایثارگر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۹
سومین جلسه ی ستاد شاهد دانشگاه آزاد اسلامی مشهد با هدف رفع مشکلات دانشجویان شاهدو ایثارگر برگزار شد.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، سومین جلسه ی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد در سالن همایش آن دانشگاه برگزار شد و مسئولان بنیاد و دانشگاه مربوطه به بحث و تبادل نظر با یکدیگر پرداختند.
از جمله مباحث مطروحه و موضوعاتی که در این جلسه به تصویب رسید تشکیل جلسات داخلی در دانشگاه آزاد اسلامی و ایجاد هماهنگی بخشهای آموزشی و مالی جهت ایجاد ساختاری یکپارچه در دانشگاه و هم چنین اعلام نماینده ای از سوی بنیاد در خصوص هماهنگی های لازمه بود.
در این جلسه در خصوص مشکلات آموزشی و مالی دانشجویان شاهد وایثارگر، تشکیل جلسات کارگروه به صورت متوالی ماهی یکبار با حضور نمایندگانی از سوی بنیاد و دانشگاه، پیگیری دانشگاه جهت مقبول شدن نامه های متمم جاری، اعلام موارد متمم و سایر موارد تصمیماتی اخذ شد.
این جلسه با حضور صمدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه یک مشهد، جعفری مشاور عالی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد و تنی چند از همکاران هر دو مجموعه برگزار شد.
در حال حاضر دو هزار و دویست دانشجوی شاهد وایثارگر در دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به تحصیل هستند که از این تعداد هزار و ششصد و شصت نفر از خدمات دانشجویی بنیاد شهید و امورایثارگران بهره مند می باشند.
گفتنی است جامعه ایثارگری تحت پوشش منطقه یک مشهد، دو هزار و662شهید، شش هزار و661جانباز و 700 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/


 


کلمات کليدی: ایثار رضوی،مشهد، منطقه یک،جلسه ستاد شاهد، دانشگاه آزاد اسلامی، خراسان رضوی
کد مطلب: 324056
 


 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...